Zayıflamaya Yardımcı İçecekler

En etkili kilo vermeye yardımcı olan meyve suları hakkında bilgi almak ister misiniz? Bu yazımızda size zayıflamaya yarayan içecekleri hazırladık. Her ne kadar sadece bayanları ilgilendiren konularmış gibi görünse de artık erkekler de zayıflama derdinde. 21. Yüzyılın hem erkek ve hem de kadınları için iş hayatı oturarak ve daha çok bilgisayar başında geçiyor. Bu da daha fazla kilo ve yağ demek. Akşam eve gidene kadar trafik süreci başlıyor. Yorgun aile bireyleri yemek ve film dizi derken yatıyorlar. Spor ve sosyal hayat neredeyse hiç yok. Bu durum hali ile kilo alma ve vücutta yağların artmasına sebep oluyor. Bunun için en azından yağ yakan ve zayıflama hızlandıran içecekleri tercih etmenizde fayda var diyebiliriz. Zayıflamaya yardımcı içeceklerden kastımız özel karışımlar değil. Aksine tamamen doğal ve ulaşılması kolay olanlardan bahsediyoruz. Karışım içeceklerideki sağlıksızlık riskini göze almak istemiyor ve tamamen doğal içecekler kullanmak istiyorsanız, işte size 8 adet tavsiye.

-YAĞSIZ SÜT
İçeriğinin yağsız olması ve yoğun besleyici öğeler sayesinde yağ yakımını hızlandırır. Vücudun protein ihtiyacının karşılanmasında sağlar. Aynı zamanda sizi tok tutar. Her sabah bir bardak yağsız süt içmek zayıflamak için birebirdir.
yagsiz-sut

-TARÇIN ÇAYI
Tarçın vücudun şeker ihtiyacını karşılar ve daha çabuk kilo vermenizi, şeker tüketmenizi engeller. Tatlı krizlerini engellemek için mükemmel bir seçimdir. Çubuk tarçınla hazırlanan çayın içine birkaç karanfil atılırsa tadı çok daha güzel olur.
tarcincay

-YEŞİL ÇAY
Bu mucizevi çayı aramızda hala içmeyen kalmadı sanıyorum. Bilimsel çalışmların desteklediği yeşil çay yağ yakımını hızlandırır ve karın bölgesini düzleştirir. Herhalde zayıflamaya yardımcı içecekler dendiğinde ilk akla gelenlerden biri yeşil çaydır.

yesil-cay

-GREYFURT SUYU
Yağ yakımını hızlandıran ve zayıflatan meyveler içinde üst sıralarda yerini alan bu mucize meyvenin suyunu mümkün olduğunca fazla tüketmenizi tavsiye ederiz. Yalnız ilaç kullananlar kesinlikle doktora danışmadan ilaçla beraber greyfurt tercih etmemeli.
greyfurt-suyu


-KAHVE
Kahve metobalizmayı hızlandırarak yağ yakımını destekleyen gıdalar biridir. Zayıflatan içeceklerden olan kahvenin tüketimi son derece önemlidir. Günde 1 bardaktan fazla alımı çarpıntıya ve selülite yola açabilir, dikkat edin.kahve

-KARPUZ SUYU
Yaz diyetlerinin vazgeçilmezi, karpuz. Aynı zamanda içilen karpuz suyuda zayıflamaya yardımcı olan içeceklerdendir. İçine çilek püresi karıştırıp içerseniz harika bir antioksidan içecek elde etmiş olursunuz.
karpuz

-LİMONLU SU
Limon suyunun metabolizmayı hızlandırmak gibi bir etkisi vardır. Bu etki sayesinde daha hızlı şekilde kilo vermeye büyük oranda katkı sağlamaktadır. Günde bir bardak ılık suya sıkılmış bir limon suyu tavisye edilir.
limonsuyu

-ELMA SİRKESİ
Bir bardak ılık suya bir tatlı kaşığı elma sirkesi ekleyip her gün içmeye çalışın. İçemiyorsanız salatalarınızda kullanın. Biz bunların hangi birini içelim demeyin seçin ve içmeye başlayın. Zayıflamak kolay iş değil.
elma