Warcraft Oyunu Beyaz Perdeye Taşınıyor

Vizyona girecek filmler ile alakalı olarak listeleri incelediğimizde ve dünya genelinde ki yapımlara yönelik çalışmaları kontrol ettiğimizde çok kısa bir zaman dilimi içerisinde vizyona mükemmel filmler girecek. Aralık ayında yerli komedi filmi Düğün Dernek 2 bunlardan birisi olarak. Ancak bilgisayar oyunundan uyarlanmış olan mükemmel bir yapım daha yakın bir zaman içerisinde sinemalarda olacak.

Warcraft filmi ile alakalı olarak detaylar yapımcı şirket tarafından çok kısa bir süre öncesinde internet üzerinde aktif bir şekilde sunulmaya başlandı. Universal stüdyolarında çekilen ve mükemmel kurgulara sahip olan filmin fragmanının da yayınlanması bu anlamda inceleme yapabilmek adına iyi seçenekler sundu. Gerçekten mükemmel bir yapım geliyor.

Warcraft filmi uzun fragmanı aşağıda sizlere sunulacak. Filmde gerçekten hat safhada grafikler ve kurgu söz konusu durumda. Ancak genel itibari ile fragmanda sahnelerin bilgisayar olduğunu görebilme şansına sahip oluyoruz. Günümüz teknolojilerini dikkate aldığımız zaman daha da gerçekçi bir grafik seçeneklerinin ortaya çıkarılmasını beklerdim ancak yine de etkileyici olmuş.

Warcraft film oyuncuları dediğimiz zaman aslında ahım şahım bir kadrosu olmadığını söyleyebiliriz. Yani filmde bir Anthony Hopkins, Nicolas Cage ya da Angelina Jolie yok. Fakat filmde aksiyon için son derece uygun olan yüzler olduğunu da söylemek gerekiyor. Fragmanda izlediğimiz kadarı ile kadro özen ile seçilmiş ve kurgular hazırlanırken de insanları etkilemek amaç haline gelmiş.

Warcraft filmi ne zaman çıkacak? Şuan için bu konu ile alakalı olarak edindiğimiz net bir bilgi yok fakat kısa bir zaman dilimi içerisinde yapımcı şirketin konu ile alakalı olarak bilgileri yayınlamasının ardından sitemizden siz değerli ziyaretçilerimizin bilgi sahibi olabilmesi için de paylaşacağız. Gerçekten mükemmel bir yapım geldiğini iddia ediyorum.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu anlamda bilgilendirmek amacı ile filmin Türkçe dublaj uzun fragmanını vererek haberimize noktayı koyuyoruz. Yüzüklerin Efendisi edası ile gelen harika bir yapım olacak.