Orkun Işıtmak Youtube Kanalı Rekora Gidiyor

VLOG (Video Blog) olayı son dönemlerde ülkemizde de ciddi anlamda popüler hale gelen ve fark yaratan detaylardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Youtube kanal kavramının getirilmesi ile birlikte özellikle ülkemizde gençlerin yarattıkları yeni akımlar çok ciddi şekilde fark yaratıyor diyebiliriz. Türkiye internet kullanımı anlamında hızlı bir yükseliş içerisinde olduğundan dolayı artık yeni yeni akımlar ortaya çıkıyor. Youtube üzerinde günümüz trendlerini en iyi şekilde bulabileceğiniz videolar olduğu gibi yüzünüze az da olsa tebessüm gönderen videoların da olması kısa vadede ne kadar ciddi gelişmelerin olduğunu bizlere gösteriyor. Sizlere bu anlamda yeni bir kişiliği tanıtarak rekora yürüyüşü ile alakalı olarak da bilgiler sunacağız.

Orkun Işıtmak Youtube kanalı, özellikle bundan birkaç senelik dilim öncesinde açılmış ve abone sayısı olarak gerçekten çok ciddi rakamlara ulaşmıştır. Işıtmak, kanala ilk olarak bilgisayar oyunları oynarken videolar çekerek başlamış ve zaman içerisinde VİDEO BLOG kavramını ülkemizde yaygın hale getirmiştir. Kendisi şuan hemen hemen tüm gelirlerini Youtube üzerinden kazanıyor ve insanlara eğlenceli dakikalar geçirtiyor. Youtube üzerinden para kazanmak günümüzde popüler seçeneklerden birisi oldu. Bundan bir süre önce ünlü Video Blogger Işıtmak ile birlikte 5N1K programı da bir röportaj gerçekleştirdi. Aynı zamanda kendisi 3 Adam programına da bu anlamda konuk olarak herkesin tanıdığı bir isim haline geldi diyebiliriz.

Yabancı şarkılar TÜRKÇE olsaydı? Son dönemde bu başlık altında videolar çekerek takipçi kitlesine ulaşma amacı içerisinde olan Işıtmak, bunda başarılı olmuş gibi görünüyor. Sadece bu videolar değil. Günlük yaşantısını ya da seyahatlarini dahi sürekli videolara alan Işıtmak, insanlara hayatını tüm çıplaklığı ile sunuyor ve bu anlamda herkesin bilgi sahibi olabilmesi, eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilmesi için çalışıyor. BURAK OYUNDA kanalı da oyun üzerine bir kanal olduğundan dolayı kısa zaman içerisinde popüler oldu. Teknolojiye Atarlanan Adam keza aynı şekilde ilerliyor diyebiliriz. Birkaç senelik dilim içerisinde çok daha iyi seçenekler sunulacaktır.