Need for Speed Edge Ücretsiz Olarak Gelecek

Bilgisayar oyunları konusunda araştırmacı olan ve son derece fazla ilgi duyan okuyucularımız için bu yazımızda güzel haberler vereceğiz. Dünyanın en iyi konsept araba yarışı oyunlarından birisi olarak dikkat çeken NFS serisine kısa süre içerisinde yepyeni bir oyun daha gelecek. Mükemmel bir yapım olarak kurgulanmış harika bir oyun.

Need for Speed EDGE adı ile çıkarılacak olan bu mükemmel oyunun ülkemiz genelinde ciddi anlamda ilgi göreceğini tahmin ediyoruz. Grafik ve araç seçenekleri anlamında en az önceki serileri kadar ilgi çekecek bir oyunun çıkarılacak olması dünya genelinde bir sansasyon yarattı. EA Games, oyunseverlere mükemmel ötesi bir sürpriz sunma yolunda da adım atıyor.

Need for Speed EDGE ücretsiz olarak gelecek. EA Games şirketi bunu resmi internet sitesi üzerinden açıkladı ve açıklaması dünya genelinde teknoloji sitelerinde çok ciddi şekilde yankı buldu da diyebiliriz. Gerçekten grafik ve kalite anlamında mükemmel ötesi seçenekleri bizlere sunacak ilgi çekici seçenekler sunuyor. Arabaların görselleri de mükemmel ötesi diyebiliriz.

Need for Speed EDGE sistem gereksinimleri ile alakalı olarak incelediğimizde ise aslında çok meşakkatli seçeneklerin sizlere sunulmadığını da söyleyebiliriz. Birkaç senelik dilim içerisinde büyük oyun üreticilerinin bu anlamda insanlara ücretsiz seçenekler sunması olası bir hale gelecek ve ortaya çok çok daha iyi seçenekler çıkacak da diyebiliriz. Mükemmel ötesi bir imkan.

Ücretsiz bilgisayar oyunları ile alakalı olarak artık devir değişti. Orijinal oyun alsanız dahi internet üzerinde bu oyunları satın aldıktan sonra online bir şekilde Steam ya da Origin gibi sistemler üzerinden indirmeniz gerekiyor. Bu oyun da aynı şekilde ücretsiz olarak satışa sunulacak olan mükemmel ötesi araba yarışı yapımlarından birisi olarak da dikkatleri çekecek diyebiliriz.

Oyun ile alakalı olarak tanıtım videoları aşağıda siz değerli okuyucularımıza tüm detayları ile sunulmuştur. Fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacaktır.