Mariah Carey Game of War Tanıtım Yüzü Oldu

Mobil oyunlar aldı başını gidiyor. İnsanların artık akıllı telefon kullanımına karşı muazzam bir şekilde eğilimleri söz konusudur ve hal böyle olunca ortaya çıkarılan seçeneklerin ne denli iyi olduğunu çok daha net bir şekilde görebiliyoruz. Mobil oyun sektörünün son dönemlerde ki lider oyunlarından birisi olan Game of War, tanıtım anlamında da parayı esirgemiyor. Kısacası kazanılan para yine yatırım olarak insanlara yansıtılırsa doğrudan oyunculara ulaşmak bir o kadar iyi oluyor. Game of War tanıtım yüzü her sene farklı bir ünlü oluyor. Bundan öndeki süreçte tanıtım videoları, reklam filmleri ve oyun tanıtım resimlerinde dünyaca ünlü manken Kate Upton yer alıyordu.

Yenilik bu anlamda çok ciddi anlamda yenilik sunar. Strateji oyunlarının son dönemdeki en iyi oyunlarından birisidir. Game of War yeni tanıtım yüzü geçtiğimiz günlerde kesinleşti ve bugün web sitesi reklamlarında da karşımıza çıkıyor. Ne kadar uygun olmuş net olarak emin değilim ancak dünyaca ünlü R&B sanatçısı Mariah Carey yeni tanıtım yüzü oldu. Bugün televizyon reklamlarında da yavaş yavaş çıkmaya başladı. Tabi ki yeni prodüksiyonlar geldikçe ortaya çok daha iyi seçenekler mutlaka ki çıkacaktır. Game of War günlük geliri geçtiğimiz günlerde haber gündemlerine ciddi anlamda konu olmuştu. Günlük  1 Milyon Dolar hasılat rakamlarının olduğunu biliyoruz. Aslında mantıken baktığımız zaman bu gibi yüzleri getirmek çok da kolay değil.

Türkiye genelinde mobil oyunlara karşı çok ciddi anlamda yüksek bir eğilim söz konusu diyebiliriz. Ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde oyunun çok daha iyi bir hale geleceğini az çok tahmin ediyoruz. Mobil oyun tanıtımları ile alakalı olarak yakın bir zaman içerisinde markaların çok daha farklı girişimleri olacaktır. Türkiye genelinde mobil oyun indirme verilerini yakın bir zaman içerisinde Google şirketi paylaşacaktır. Yıl sonunun gelmesi ile birlikte çok daha farklı adımlar atılabilir.