Lenovo Vibe X3 Özellikleri ile Resmen Tanıtıldı

Teknolojik gelişmeler çok hızlı bir şekilde bizlere sunulmaya devam ediyor. Lenovo Vibe X3, merak ile beklenen akıllı telefon modellerinden birisi olarak dikkat çekiyordu. Nitekim ortaya çıkarılan seçenekler arasında kendisini ciddi şekilde gösteren telefonlardan birisi olarak da dikkatleri çekti. Telefon tasarımı ile biraz alıntıya benzese de özellik anlamında fark yaratıyor diyebiliriz. Lenovo Vibe X3 tanıtım lansmanı şirket tarafından çok kısa bir süre öncesinde gerçekleştirildi ve Android platformu için geliştirilmiş son dönemlerin en ilgi çekici telefonlarından birisi bizlere sunulmak üzere de diyebiliriz. Kasanın ön yüzüne bir HTC dizaynı dikkat çekerken arka kısmında ise bizlere LG görünümü eşlik ediyor. Görüntü olarak biraz alıntı yapılmış sanırım.

Lenovo Vibe X3 fiyatı ile alakalı olarak henüz şirket net bir açıklama yapmadı. Ancak açıklanan rakamların üzerine bizim ülkemizde KDV + ÖTV değerleri bindiğinden dolayı ciddi anlamda farklar göze çarpıyor da diyebiliriz. Farklı seçenekleri bizlere sunan telefonların 300 Dolar, 400 Dolay ve 470 Dolar fiyat seçeneklerini sunan sürümleri gelecek. Kısacası her anlamda Lenovo markasının sektör içerisinde sıçrama yapabilmesi için oldukça etkileyici bir ürün olacak. Ürünün kasa yapısı her ne kadar alıntı gibi görünse de donanımı fark yaratıyor. Lenovo Cibe X3 özellikleri aşağıdaki gibi listelenebilir;

  1. 5.5 İnç Kapasitesinde 1080P Full HD Ekran Modeli
  2. MediaTek Sensör-Hub Yardımlı İşlemci Modeli
  3. 2GB ve 3 GB RAM Seçenekleri
  4. 16 / 32 / 64 GB Dahili Depolama Alanı Seçenekleri
  5. MicroSD Hafıza Kartı Desteği
  6. 13 / 21 Megapiksel Sony Teknolojisine Sahip Arka Kamera Seçenekleri
  7. 5 / 8 Megapiksel Ön Kamera Seçenekleri
  8. 3400 / 3600 mAh Pil Kapasitesi Seçenekleri
  9. Android 6 Marshmallow Mobil İşletim Sistemi

gibi seçenekleri ile kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda ilgi görecek telefonlardan birisi olarak da dikkat çekiyor. Lenovo şirketinin piyasada daha etkin bir yere gelebilmek amacı ile bu mükemmel ürünler üzerine eğilim gösterdiklerini de söyleyebiliriz. Kafanızda herhangi bir soru işareti olması durumunda konularımız altından bizlere yorum iletebilir ve fikirlerinizi sorunsuz bir şekilde paylaşabilirsiniz.