iPhone Neden Daha İyi?

Herkesin bildiği üzere iPhone özellikleri ile Android arasında çok çok farklı seçenekler ortaya çıkıyor. Türkiye genelinde o kadar hızlı bir şekilde büyüyen markalar arasına girdi ki Apple şirketi, çok ciddi değişim süreci içerisine girdi ve Tim Cook ile birlikte Steve Jobs prensiplerinin tamamen dışına çıkılarak kişi değil toplum üzerine ürünler geliştirilmeye de başladı.

iPhone neden bu kadar iyi? Şirket ürettiği ürünlerde sürekli kendi üretimi olan ürünler geliştirdi ve bu neden dolayı ile fark yarattı. İşletim sistemi olarak da kendi geliştirmiş olduğu seçenekleri kullanan iPhone, aynı zamanda dünya genelinde ki en stabil işletim sistemini kullanıyor. IOS ile Android işletim sistemleri arasında gözle görülür ciddi bir fark söz konusu da diyebiliriz.

iPhone fiyatları neden yüksek? Apple şirketi geliştirmiş olduğu tüm ürünlerin arkasında duran bir şirket ve sizlere diğer telefonlardan kat ve kat daha fazla performansı garanti ediyor. Bu neden dolayısı ile bu fiyata yansıyor. Aynı zamanda şirket, garanti kapsamında telefonunuzu yenisi ile dahi değiştirme garantisini sizlere sunmaktan asla çekinmiyor.

iPhone mu, Samsung mu? Objektif bir yorum yapmak gerekirse Forbes verileri de incelendiği zaman dünyanın en çok kazanan ve en randımanlı teknolojik markası Apple şirketi oldu. Samsung, çok ürün geliştiriyor ve insanlar bu anlamda artık sıkılmaya başladı. Apple şirketi az ama öz ürünler geliştirdiğinden dolayı insanlar için daha büyük bir ayrıcalık anlamına da geliyor.

Özellikle son çıkarılan iPhone 6 serisi ile birlikte dünya genelinde satış rekorları kırmayı başaran ünlü marka, beklentileri en iyi şekilde karşılama konusunda da herkesin beklentilerini aştı ve bu anlamda bir dünya markası oldu da diyebiliriz. iPhone, şuan dünyanın en iyi markası durumunda.

Telefondan ziyade bilgisayar konusunda da iMac modelleri ile ön plana çıkan Apple şirketi, yüksek fiyatlar sunsa da en iyi hizmet garantisini sizlere sunuyor ve bununla birlikte ürünlerinde kesinlikle yazılımsal bir sorun olmayacağını da garantiliyor.