iPhone 6S ve 6S Plus Satışa Çıktı

Herkesin merak ile beklediği iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modelleri geçtiğimiz günlerde resmi olarak satışa çıkarıldı. Türkiye genelinde hepinizin tahmin edebileceği üzere Apple ürünlerinin satış rakamları diğer markalara nazaran biraz daha iyi şekilde karşımıza çıkıyor. Şirket, müşterilerine sürekli olarak çok daha iyisini sunabilmek adına adımlar atıyor. Fiyatları her ne kadar yüksek olsa da ülkemiz genelinde tercih edilen ve mükemmel ötesi seçenekler sunan bir sistem diyebiliriz. Klasik kasa yapılarından ziyade artık daha büyük ve daha kullanışlı kasa tasarımlarına yöneldiler. iPhone 6S özellikleri her anlamda mükemmel. Bir telefonda aradığınız en iyi seçenekleri kısa vadede mükemmel bir şekilde sizlere sunuyor da diyebiliriz.

Telefonun görsel olarak ve kasa yapısı olarak da mükemmel seçenekler sunması da zaman içerisinde ilgi çekici hale geldi. Telefonun satışa çıkarıldığı ilk günden sonra satış rakamları çok ciddi boyutlara ulaştı. Apple şirketi ülkemiz akıllı telefon piyasasını kasıp kavurdu. iPhone 6S fiyatları tahmin edebileceğiniz üzere diğer telefonlara nazaran tabiri caiz ise iki üç kat çok daha fazla. Hatta internet üzerinde vergi değerleri ile alakalı olarak komik CAPS paylaşımları da bulabilme şansına sahip olabilirsiniz. Yine fiyatlar 3500 TL üzerinde seyrettiğinden dolayı bu anlamda satış rakamlarının bu kadar ciddi şekilde yüksek olması da etkin seçenekler sunuyor.

iPhone 6S seçenekleri renk ve özellik anlamında o kadar iyi ve farklı tasarımlar sunuyor ki insanların bu anlamda sürekli yenilik beklentileri de yeni seri ile karşılanmış oluyor. Aynı zamanda bu mükemmel ötesi telefon ile birlikte işletim sistemi güncellemesi de geldi. Genel olarak yeni işletim sistemlerinde özellikle ve özellikle Apple şirketinin ilk zamanlarda sorunlar yaşadığını da biliyoruz.

IOS 9 bu telefonlar ile birlikte BETA sürümünden çıkarak dağıtılmaya başlandı. Kısacası yeni telefonlarınız ile birlikte çok daha yeni deneyimler elde edebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Yakın bir zaman içerisinde telefon ile alakalı olarak herkesin yorumlarını da etkin bir şekilde görebileceksiniz.