iPad Pro Fiyatı Artık Kesinleşti

iPad Pro herkesin merak ile beklediği ürünlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bundan çok kısa bir süre öncesinde çıkarılan iPhone 6S ve iPhone 6S Plus serilerinde çok ciddi bir satış rakamına ulaşmayı başaran Apple şirketi hemen arkasından yeni ürünü patlatmak istemiş belli ki. Arkasını da çok kovalamamış. iPad Pro fiyatı ile alakalı olarak kesin detaylar netleşti ve ülkemiz için kesin çıkış tarihi de verildi. Bu zamana kadar gördüğümüz en ince ve en büyük tablet ekran modeline sahip olan bu mükemmel ürünün donanım özellikleri de kısa vadede sizlere etkin seçenekler sunuyor. Tasarım tam bir harika ve ürün her şekli ile fark yaratıyor diyebiliriz.

iPad Pro seçenekleri de farklı farklı olanakları sizlere sunacak. Tıpkı telefonlarda olduğu gibi iki ayrı hafıza seçeneği ve özellik ile sunulacak bu mükemmel ürünün zaman içerisinde satış rakamlarını alt üst etmesini ciddi anlamda bekliyorum. Fiyat seçeneklerini incelemek istersek açıklanan verilere göre değerler şu şekilde listeleniyor;

iPad Pro 32 GB WiFi 2999 TL

iPad Pro 128 GB WiFi + Cellular 4099 TL

gibi bir fiyat ile resmi olarak satışa çıkarılacak. Apple şirketinin fazlası ile üzerinde durduğu projelerden birisi olması nedeni ile kısa zaman içerisinde insanların da ilgi göstereceği ürünlerden birisi olacağını biliyoruz. Dünya şuan bu mükemmel teknolojiyi konuşuyor. Peki ülkemize ne zaman satışa çıkarılacak?

iPad Pro Türkiye çıkış tarihi ile alakalı olarak Aralık ayını gösteriyorlar. Ancak bir uyarı! Yukarıdaki fiyatlar Amerika’da satılacak Dolar fiyatı üzerinden ülkemiz kuruna çevrilmiş tahmini değerleridir. KDV + ÖTV değerlerinin de binmesi ile birlikte ülkemizde bu temanın çok ciddi satış fiyatlarına ulaşması muhtemel. Konu ile alakalı olarak ön sipariş süreçlerinin ülkemizde de başlamasını bekleyeceğiz.

Apple ürünleri her geçen gün çok daha ciddi anlamda geliştiriliyor ve ortaya ilgi çekici seçenekler çıkıyor. Dolayısı ile iPad Pro kısa zaman içerisinde bir nevi devrim niteliği taşıyacak.