iPad Pro Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Apple ürünleri ülkemizde de çok ciddi bir satın alma düzeyine ulaştı. Geçtiğimiz günlerde de yeni bir ürününü piyasaya sürerek herkesin beklentilerini çok ciddi şekilde karşılayan şirket, yeni ürünleri ile alakalı olarak da ilk açıklamaları resmen açıklama başladı. iPhone 6S Plus çok ciddi bir satış rakamına ulaştığından dolayı beklentileri karşılayacak yeni bir tablet modelini daha piyasaya sürmenin arefesinde. Son dönemlerde gördüğümüz en büyük tablet bilgisayar marka tarafından resmi olarak satışa çıkarılacak ve herkes bu modelleri çok daha yakından değerlendirme şansına sahip olacak. Ürünümüzün modelinin adı ne mi?

iPad Pro

iPad Pro

iPad Pro modeli geçtiğimiz günlerde resmi olarak açıklamaları yapılan ve özellikleri lansman ile açıklanan ürünlerden birisi oldu. Tablet bilgisayar boyutundan ziyade sizlere laptop bilgisayar deneyimini de en iyi şekilde sunuyor diyebiliriz. 12.9 İnç boyu ile herkesi kendine hayran bırakacak olan bu ürünün dokunmatik kalitesi anlamında da markanın en iyi ürünlerinden birisi olmasını bekliyoruz. iPad Pro özellikleri incelendiği zaman da önceki modellere nazaran kat ve kat daha iyi bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Smart Keyboard teknolojisini kullanacak olan bu mükemmel tablet bilgisayarın zaman içerisinde daha farklı özellikler ile geliştirilerek devrim yapması son derece olası. Apple şirketinin yaratıcı fikirler üzerine çalışmalarında bu seçenekler de fazlası ile yer alıyor diyebiliriz.

iPad Pro Özellikleri

iPad Pro Özellikleri

Ürünün özellikleri ve teknik kapasitesi ciddi anlamda kaliteli seçenekleri bizlere sunacak. İncelik anlamında da sınırlar ciddi anlamda zorlanmış bir şekilde gelecek. Detaylar şu şekilde;

  1. Apple A9X yeni nesil işlemci modeli
  2. 4 GB Ram
  3. 12.9 İnç Retina Ekran
  4. 4 adet farklı alanlarda hoparlör
  5. Touch ID özelliği
  6. Smart Keyboard özelliği
  7. 4.5G LTE desteği

gibi seçenekleri ile fark yaratacak. iPad Pro çıkış tarihi olarak açıklanan kesin tarih ise 11 KASIM 2015 tarihi oldu. Bu tarih itibari ile ürünün fiziksel satışı resmi olarak başlatılacak. Apple Pen kullanımı imkanını sizlere sunacak olan tabletin Amerika satış fiyatının ise 799 Dolar dolaylarında olacağı açıklandı.