Erzincan Üniversitesi Tıp Fakültesi İletişim ve Otomasyon

Yaylaları, şelaleleri, türbeleri, Osmanlı dönemine ait medrese, cami vb. tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkan Erzincan; aynı zamanda sınırlarında bulunan Erzincan Üniversitesi’ne de ev sahipliği yaparak; her yıl ülkemizin geleceğine yön verecek olan binlerce üniversite mezunu yetiştiriyor.

Erzincan Üniversitesi Tıp Fakültesi de eğitim hayatına başlayan üniversite kapsamında bulunan fakültelerden biri olma özelliği taşıyor.

Bu yazımızda Tıp fakültesinde okuyan ya da bu yıl tıp fakültesini kazanan öğrenciler için Erzincan Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim ve otomasyon sistemi bilgilerine yer vermek istedik.

Erzincan üniversitesi öğrenci işleri, öğrenci kaydı, öğrenci girişi, üye olma, otomasyon işlemleri, üye girişi yapma gibi konuları detaylı anlattığımız konu için tıklayın: Erzincan Üniversitesi Öğrenci Girişi

Erzincan Üniversitesi Tıp Fakültesi İletişim Bilgileri

Erzincan Üniversitesi kapsamında hizmet veren Tıp Fakültesi’ne ulaşmak istediğinizde 0446 226 18 18 telefon numarasından yararlanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

Adres:

Başbağlar mah.

Erzincan Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı

24100 ERZİNCAN

Telefon: 446 226 18 18

Fax: 446 226 18 19

E-mail adresi: [email protected]

Erzincan Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim formunu doldurmak adına http://tip.erzincan.edu.tr/ linkini hemen tıklayabilirsiniz.

Erzincan Üniversitesi Tıp Fakültesi Otomasyon

 

Tıp fakültesinde okuyan ya da fakülteye yeni kayıt olan bir öğrenci iseniz; ders kayıt işlemleriniz, sınav sonuçlarınız vb. tüm öğrenci işlemlerinizi yönetmek adına otomasyon sisteminden yararlanabilirsiniz.

TC kimlik numaranız, üniversiteden aldığınız şifreniz ya da e-mail adresiniz yardımıyla kolaylıkla otomasyon yani öğrenci işlemleri takip sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Öğrenci otomasyon sistemine hemen giriş yapmak için http://ubs.erzincan.edu.tr/ linkini hemen tıklayabilirsiniz.