Erzincan Mühendislik Fakültesi İletişim Bilgileri ve Otomasyon

Tarihi geçmişi M.Ö 1050 yıllarına kadar uzanan, tarih boyunca Hititler, Urartular vb. farklı medeniyetlere tabi olan Erzincan; Doğu Anadolu Bölgemizin en gizemli şehirleri arasında bulunuyor.

Girlevik şelalesi, Otlukbeli gölü, Munzur Dağları gibi doğal güzelliklere ev sahipliği yapan bu şehrimizde 2006 yılında kurulan Erzincan Üniversitesi ve üniversiteye bağlı olan fen, tıp, mühendislik, edebiyat vb. fakülteler de bulunuyor.

Özellikle Eylül-Ekim aylarında üniversitenin açılması ile daha da hareketlenen Erzincan yaşamı; öğrencilere bol aktiviteli bir zaman dilimi geçirebilme imkanı tanıyor.

Bu yazımızda Erzincan Mühendislik fakültesini kazanan ya da fakültede okumakta olan öğrenciler için Erzincan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi iletişim ve otomasyon bilgilerine yer vermek istedik.

Erzincan Mühendislik Fakültesi İletişim Bilgileri

Erzincan Mühendislik Fakültesi’ne ulaşmak istediğinizde (446) 224 00 88 telefon numarasını çevirebilirsiniz.

Adres Bilgileri:

Erzincan Üniversitesi

Mühendislik Fakültesi Dekanlığı

Yalnızbağ yerleşkesi

Erzincan/Türkiye

Tel:

+90 (446) 224 00 88

Fax:

+90 (446) 224 00 77

E-posta:

[email protected]

Web adresi:

http://www.erzincan.edu.tr/

Erzincan Mühendislik Fakültesi Otomasyon Sistemi

Mühendislik Fakültesi otomasyon sistemine giriş yaparak; sınav sonuçlarınızı, ders notlarınızı, sınav tarihlerinizi görüntüleyebilir, sistem üzerinden sınav sonuçlarına itiraz edebilirsiniz. Aynı zamanda ders kayıt vb. öğrenci işlemlerine dair tüm öğrenci işlemlerinizi otomasyon sistemi aracılığıyla yönetebilirsiniz.

Erzincan Mühendislik Fakültesi otomasyon sistemine giriş yapmak için http://ubs.erzincan.edu.tr/ linkini hemen tıklayabilirsiniz.