Erzincan Merkez Resimleri

Doğu Anadolu’nun turizm açısından en gelişmiş şehirleri arasında bulunan Erzincan; her yıl yerli ve yabancı turist akınına uğramaya devam ediyor. Otlukbeli gölü, Girlevik Şelalesi, Kadıgölü gibi eşsiz doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bu şehrimize ait en güzel Erzincan merkez resimleri görüntülemek adına; bu yazımızı incelemenizi öneriyoruz. Şimdi sizi Erzincan resimleri ile baş başa bırakalım..

 

Erzincan Merkez Resimleri’ni görüntüleyerek; Erzincan geziniz öncesinde bu şehirde mutlaka görmeniz gereken yerler hakkında fikir sahibi olabilir; keyifli bir yolculuğa koyulabilirsiniz.

 

Erzincan Merkez Fotoğrafları

 

Doğu Anadolu’nun en popüler şehirleri arasında kabul edilen Erzincan merkeze hava yolundan ya da karayolundan da ulaşım oldukça kolaydır. Erzincan Havalimanı’ndan kalkan minibüs, taksi aracılığıyla Erzincan merkeze oldukça kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

 

 

Erzincan Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafenin ise 9 km olduğunu ifade edebiliriz. Erzincan merkezden Erzincan Havalimanı’na ulaştığınızda Sun Express, Anadolu Jet, Türk Hava Yolları, Onur Air, Pegasus Havayolları gibi farklı havayolları aracılığıyla dilediğiniz şehre kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Erzincan’da Nereye Gideyim? isimli yazımızı okumak için TIKLAYIN