Erzincan Merkez Açık İş İlanları Güncel

Doğu’nun turizm açısından en gelişmiş şehirleri arasında yer alan Erzincan; her geçen yıl daha da büyümeye, gençler ve yetişkinler için birbirinden değerli iş imkanları sunmaya devam ediyor.

1992 yılında büyük yıkıma uğramasına rağmen özellikle son yıllarda toparlanan Erzincan’da halk geçimini daha çok tarım, ticaret ve hayvancılık üzerinden sağlıyor.

Arıcılığın gelişmiş olduğu şehirde halkın büyük bir çoğunluğu tarım ve hayvancılıkla geçinmesine rağmen; Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılan yatırımlar ile şehirdeki sanayi ve ticaret aktiviteleri de hızlanmaya devam ediyor.

Bu yazımızda Erzincan merkez açık iş ilanları güncel bilgilerden bahsetmek istedik. Yazımızın faydalı olması dileğimizle…

Erzincan Merkez Güncel İş İlanları

Erzincan Merkez’de yaşıyor ve iş arıyorsanız; merkezde bulabileceğiniz işlerin ilçelere nazaran daha fazla sayıda olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Erzincan merkezde yaklaşık olarak 373 hektarlık bir alan üzerine konumlandırılmış olan Erzincan Sanayi Bölgesi bulunuyor.

Şehrin iş imkanları açısından en verimli bölgesi de Erzincan Sanayi Bölgesi olarak karşımıza çıkıyor. Burada bulunan firmalardan birinde iş bulabilir; geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz.

Erzincan Merkez güncel iş ilanları içerisinde dikkat çeken diğer bir ilanın ise otel ilanları olduğunu söyleyebiliriz. Gerek Erzincan’a seyahat gerekse iş amaçlı gelen pek çok kişi Erzincan merkezde bulunan bu otellerde konaklıyor.

Erzincan merkez güncel iş ilanları arasında sıklıkla resepsiyon, güvenlik görevlisi, temizlikçi, aşçı vb. otel çalışanlarına dair işlere rastlayabiliyoruz.

Erzincan Havalimanı İş İlanları

1988 yılında kurulan, 2001 yılında Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılan yeni terminal binası ile daha da genişleyen Erzincan havalimanı; sık sık iş ilanları ile iş arayanlara umut olan bir diğer adres.

Hem üniversite öğrencilerinin hem de lise mezunlarının iş bulabileceği Erzincan Havalimanı’na hostes, pilot, yer hostesi, temizlikçi, güvenlik görevlisi vb. farklı pozisyonlarda başvurabilirsiniz.

Erzincan merkez açık iş ilanları güncel kategorisinde muhasebe sorumlusu, elektrik teknisyeni, satış sorumlusu, müşteri temsilcisi vb. birçok iş fırsatı karşımıza çıkıyor.

İş arıyorsanız; kariyer yapma hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek adına Erzincan merkez iş ilanlarından birine başvurabilir; hayallerinize doğru ilk adımı atabilirsiniz.

Erzincan Belediyesi Güncel İş İlanları

 

Düzenli olarak işçi ve memur alımı gerçekleştiren Erzincan Belediyesi; iş ilanında başvurabileceğiniz, sözleşmeli ya da kadrolu personel olarak çalışabileceğiniz bir kurum.

Özellikle 2017 yılında belediye tarafından pek çok memur ve sözleşmeli işçi alımı gerçekleştirildi. Aynı zamanda bu işçi alımı sadece Erzincan merkezi değil çevre illeri de kapsadı.

2017’nin son demlerini yaşadığımız bu günlerde Erzincan Belediyesi tarafından işçi alımları devam ediyor.

Yoğurtlu Belediyesi’ne sıhhi tesisatçı ve iş makineleri operatörü, Et ve Süt Kurumu’na şoför, elektrikçi, Erzincan Ordu Evi’ne işçi; Erzincan merkez açık iş ilanları güncel listesinde karşılaştığımız diğer iş ilanları.

Aradığınız işi en kısa sürede bulmanız dileğimizle…