Erzincan Memur Alımı

Doğu Anadolu’nun son zamanlarda hükümet tarafından gerçekleştirilen politikalar sayesinde en gelişmiş şehirlerinden biri olmaya aday ili olan Erzincan; aynı zamanda turizm potansiyeli oldukça yüksek olan bir şehir olma özelliği taşıyor.

Bu yazımızda Erzincan memur alımı, sözleşmeli personel alımı ilanlarına yer vermek istedik. Yazımızın faydalı olması dileğimizle…

Erzincan Sözleşmeli Personel Alımı

Erzincan’da özel sektörde faaliyet gösteren pek çok firmanın yanı sıra Erzincan kamu kurum ve kuruluşları da hız kesmeden; sözleşmeli personel alımlarını gerçekleştiriyor.

Özellikle İl Özel İdaresi; en çok personel alımı gerçekleştiren kamu kurum ve kuruluşlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Erzincan Belediyesi, Erzincan Adliyesi; memur alımı gerçekleştiren diğer önemli devlet kurumlarından yalnızca birkaçı olarak biliniyor.

Erzincan sözleşmeli personel alımlarını takip etmek adına Erzincan Belediyesi’nin, Erzincan Adliyesi’nin ve diğer kamu kurum kuruluşlarının kendi resmi internet adreslerini takip edebilirsiniz.

Erzincan Belediyesi iş ilanlarını görüntülemek için http://www.erzincan-bld.gov.tr/ linkini tıklayabilir; Erzincan Adliyesi iş ilanları içinse http://www.erzincan.adalet.gov.tr/ bağlantısını tıklayabilir; sitelerde bulunan ‘Duyurular’ kısmından iş ilanları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Burada Erzincan Belediyesi insan kaynakları olarak memur alımı, sözleşmeli personel alımı, zabıta alımı ilanları takip etmeniz gerekiyor.

Erzincan sözleşmeli personel alımı gerçekleştiren firmalardan bir diğerinin ise Tokgöz Gıda ve İhtiyaç Madencilik Kolektif Şirketi olduğunu söyleyebiliriz. Erzincan’ın köklü şirketlerinden biri olan bu firmada pazarlamacı, yönetici, yönetici asistanı, temizlik sorumlusu, güvenlik görevlisi vb. farklı pozisyonlarda çalışabilir; kendinizi geliştirdiğiniz takdirde mevkinizde ve mesleki yaşantınızda yükselebilirsiniz.

Refahiye İnanoğlu Taşımacılık İnşaat Gıda Firması, Teiaş Türkiye Elektrik Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü, Prokom Madencilik Otomotiv İnşaat Elektrik Üretim Elektronik, Kamil Aydoğar Elektrik Yapı İnşaat; lise mezunlarının yanı sıra ilköğretim mezunlarının da çalışabilecekleri, gençlere birçok iş fırsatı tanıyan özel şirketler arasında yer alıyor.

Erzincan İl Özel İdare Personel Alımı

Periyodik olarak memur ve işçi alımı gerçekleştiren Erzincan İl Özel İdare Personel alımı ilanlarını takip etmek için http://www.erzincanilozelidaresi.gov.tr/ linkini tıklayabilirsiniz.

Erzincan İl Özel İdaresi tarafından yapılan açıklamaya göre 2017 yılında İl Özel idaresine çok sayıda memur ve işçi alımı gerçekleşecek.

İl Özel İdaresine Alınacak Meslek Gruplarını ise Aşağıdaki Şekilde Sıralayabiliriz. KPSS puanınız tutuyorsa; sizi ilgilendiren iş ilanlarından birine hemen başvurabilirsiniz.

Pozisyonlar:

  • İnşaat mühendisi
  • Makine mühendisi
  • Maden mühendisi
  • Jeoloji mühendisi
  • Elektrik- elektronik mühendisi
  • Harita mühendisi
  • Çevre mühendisi
  • Mimar
  • Ziraat mühendisi
  • Şehir plancısı

Erzincan Valiliği Personel Alımı:

Erzincan’da sözleşmeli personel ya da memur ilanlarına yer veren Erzincan Valiliği personel alımlarını takip edebilmek adına valiliğin resmi sitesi olan http://www.erzincan.gov.tr/ linkini hemen tıklayabilirsiniz.

İşte; Erzincan Valiliği tarafından alım gerçekleştirilecek olan meslek dalları arasında büro personeli ilk sırada yer alıyor.

Ancak; valiliğin sürekli olarak alım gerçekleştirmediğinin de altını çizmek istiyoruz. Büro personelinin hangi şartlara sahip olması gerektiğini takip etmek için valiliğin resmi internet sitesindeki ‘Duyurular’ bölümünü okuyabilirsiniz.