Erzincan İş İlanları Bayan

Erzincan merkez eleman arayanlar ve iş ilanlarını takip eden bayanlar için faydalı bir adım atmaya karar verdik. Bu konumuzda hem iş arayan bayanlara ve hem de acil eleman arayanlara şu şekilde yardımcı olacağız. Alt panelde bulunan kısma üye olmadan ücretsiz bir şekilde ilan girişi yapabilirsiniz. Eleman arayanlar bu kısma istediği iş ve teknik özellikler noktasında gerekli olan bilgileri, çalışma saatleri maaş ve genel işle ilgili notları, irtibat ve adres bilgilerini girebilir. Bu şekilde iş arayanlar bayan, bu liste içinde yer alan ve kendi şartlarına uygun olduğunu düşünenler sizinle irtibata geçer. Yada Erzincan merkez ve çevresinde 2023 yılı içinde iş arayanlar bu kısma vazıfları, tecrübeleri ve çalışma durumları ile ilgili genel bilgilerini yazabilir.

DİKKATLE OKUYUN: İş arayan ziyaretçilerimiz aşağıdaki maddeleri dikkatlice okumalarını tavsiye ederiz. Lütfen bu konuyu detaylı okumadan ilan yada yorum girmeyin.

 • İlan detaylarına Erzincan merkez, ilçe yada mahalle bilgisi giriniz.
 • Vereceğiniz ilanda teknik bilgi yada diploma gerekiyorsa detayları yazınız. (El işi, örgü, davetiye tarzı işlere gerek yok)
 • Ev hanımı iseniz yada çalışıyorsanız ve part time (ek iş) ilanı arıyorsanız bunları da belirtin.
 • İlanın açıklama kısmına telefon yada mail bilgisi verebilirsiniz. (Bu konuda bir zorunluluğunuz yok, ilan veren karar verebilir)
 • İlanda evde mi yoksa firmada mı çalışacağınızı belirtin.
 • Uygun olduğunuz gün ve çalışma saatlerini belirtin.
 • Yapabileceğiniz işleri sıralayın. Aşağıdaki bilgileri okuyarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Erzincan Merkez Bayan elaman sigortalı güncel iş ilanları

Erzincan Türkiye’nin küçük illerinden biri olmasına rağmen gelişmekte olan ve iş noktasında yatırıma müsait illerimizden biridir. Büyüyen üniversite ve Askeriyenin bulunması sebebi ile ciddi bir bir ekonomik genişlemeye sahip bir şehirdir. Bu noktada iş alımları son yıllarda artış göstermeye başlamıştır. Erzincan işsizlik oranları da gün geçtikçe azalıyor. Yine Erzincan’ın diğer ilçelerinde de durum böyledir. Örnek verecek olursak, Erzincan İliç ilçesinde son yıllarda yapılan maden arama ve çıkarma çalışmaları bu bölgedeki işsizliği sıfıra indirdiği gibi, ilçenin ekonomik durumuna ciddi şekilde katkı sağlamıştır.

Ekonomik yatırımların gün geçtikçe arttığı şehrin yeni otogarı ve Havalimanı, Tren yolu da bu gelişmeyi olumlu yönde tetiklemektedir. Başbakan Binali Yıldırım’ın da desteği ile Erzincan’da ekonomi ve iş hacı oldukça ileri seviyelere çıkacağı tahmin ediliyor.

Erzincan merkezin dışında çalışabileceğiniz ilçe merkezleri

Üzümlü Merkez: Erzincan’a yakın olduğu için ulaşım ve birçok imkandan faydalanabilirsiniz.

Refahiye Merkez: Anayol üzerinde bulunduğu için avantajlı bir konumdadır.

İliç Merkez: Altın madeni sebebi eleman sıkıntısı çeken küçük bir ilçedir. İlçe merkezinin tren yolu üzerinde olması ulaşım açısından avantajdır.

Diğer ilçe merkezleri: Kemaliye Merkez, Kemah Merkez, Tercan Merkez, Çayırlı Merkez.

Bu noktada özellikle iş arayan bayanlara tavsiyelerimiz büyüyen Erzincan ilinde kendinizi bilgi, tecrübe ve teknik noktasında geliştirmektir. Merkezde bulunan Erzincan Üniversitesi sizin için oldukça büyük fırsattır. Erzincan Öğrenci iş imkanları da oldukça genişlemiştir. Hem okuyarak ve hem de çalışarak kendinizi geliştirebileceğinizi unutmayın.

Erzincan’da bayanların çalışabileceği sektörler:

 1. Hastaneler (Meslek lisesi ve sağlık yüksek okul mezunları için hemşirelik, vasıfsız bayanlar için temizlik vb işler için idealdir)
 2. Kütüphaneler
 3. Muhasebe
 4. Sekreterlik yada coll cennet
 5. Ev hanımları için evde ek iş
 6. Bayan öğrenciler için yarım gün iş imkanları: Okula destek amaçlı lise ve ortaokul öğrencilerine özel ders, ingilizce, Almanca gibi ücretli yabancı dil eğitimi. Eğitim kurumlarında stajyerlik.
 7. Banka memurluğu
 8. Temizlik işleri
 9. Aşçılık ve bulaşık
 10. Kreş yada eğitim kurumlarında çeşitli eğitim işleri.
 11. Erzincan Polimatik iş imkanları
 12. Erzincan Assistt iş imkanları
 13. Erzincan işkur iş imkanları
 14. Evde örgü işleri, el işleri yaparak instagram, facebook, bloglar aracılığı ile sosyal medya ve internet üzerinden para kazanma imkanları.
 15. Polimatik

Bayanlar için evde ek iş ilanları

Bu konumuzda sadece kurumsal olarak Full Time iş ilanları değil, ek iş gibi ilanlara da yer vermekteyiz. Ev hanımı olan bayanların bazen eşlerine ekonomik noktada destek verme talepleri oluyor. Bu noktada evde iş ilanları sayfamıza ilanlar verebilir son gelişmeler bu sayfadan takip edebilirsiniz. Erzincan kreş iş ilanları bu konuya bir örnektir.

İş ilanı vermek yada iş başvurusu için ilanda bulunmak isteyen bayan yada öğrencilerin en alt kısımında panelden bilgileri girebilir.