Erzincan İlahiyat Fakültesi İletişim ve Otomasyon

Erzincan hem nufüs ve hem de şehirleşme bakımından Türkiye’nin son yıllarda gelişen illerinden biri. Buna paralel olarak Erzincan Üniversitesi de oldukça hızlı bir gelişim gösteriyor.

Tarih boyunca Hititler, Urartular, Romalılar, Osmanlılar vb. farklı medeniyetlere tabi olan Erzincan; Doğu Anadolu Bölgemizin en çok turist çeken şehirleri arasında bulunuyor.

Özellikle Erzincan Üniversitesi’nin kurulduğu 2006 yılından sonra daha da hareketlenen şehirde günümüzde nüfus yoğunluğu her geçen gün daha da artıyor.

Bu yazımızda Erzincan’da okuyan öğrenciler için Erzincan ilahiyat fakültesi iletişim ve otomasyon sistem bilgilerine yer vermek istedik.

Erzincan İlahiyat Fakültesi İletişim Fakültesi Bilgileri:

Erzincan İlahiyat Fakültesi’ne ulaşmak istediğinizde 0 446 225 19 30 telefon numarasını çevirebilir; merak ettiğiniz her konudaki soruların cevabını bu numara sayesinde öğrenebilirsiniz.

Erzincan üniversitesi öğrenci işleri, öğrenci kaydı, öğrenci girişi, üye olma, otomasyon işlemleri, üye girişi yapma gibi konuları detaylı anlattığımız konu için tıklayın: Erzincan Üniversitesi Öğrenci Girişi

Erzincan İlahiyat Fakültesi adres bilgileri:

Yalnızbağ Yerleşkesi(2. Bina Doğu B Blok)

Erzincan Üniversitesi/ İlahiyat Fakültesi Dekanlığı

Telefon numaraları:

Özel Kalem: 0446-225 19 30–40424

Öğrenci İşleri: 0446-225 19 30– 40348

Mali işler:   0446-225 19 30– 40411

Yazı işleri:  0446-225 19 30– 40412

E-posta adresi:  [email protected]

Erzincan İlahiyat Fakültesi Otomasyon Sistemi

 

İlahiyat Fakültesi’nde okuyan ya da üniversiteye yeni başlayan bir öğrenciyseniz; Erzincan otomasyon sistemine girerek; ders kayıt işlemlerinizi tamamlayabilir; sınav sonuçlarınızı öğrenebilir; şifreniz yardımıyla öğrenci işlerine dair gerekli olan tüm işlemleri tek bir sistem üzerinden yönetebilirsiniz.

Erzincan İlahiyat Fakültesi otomasyon sistemine giriş yaparak; tüm işlemlerinizi tamamlamak adına http://ilahiyat.erzincan.edu.tr/?page_id=806&lang=tr linkini hemen tıklayabilirsiniz.

Otomasyon sistemine TC kimlik numaranız şifreniz ya da e-posta adresiniz sayesinde kolaylıkla erişebilirsiniz.

Erzincan Üniversitesinde bulunan diğer fakülteler:

Eğitim Fakültesi
Fen Edebiyat Fakültesi
Hukuk Fakültesi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Mühendislik Fakültesi
Tıp Fakültesi
Eczacılık Fakültesi
Diş Hekimliği Fakültesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi