Erzincan Hukuk Fakültesi İletişim ve Otomasyon

Erzincan Hukuk Fakültesi İletişim ve Otomasyon

 

Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi İletişim Bilgileri ve Otomasyon

Çok sayıda tarihi ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Erzincan; 1 Mart 2006 yılında 5467 sayılı kanunla kurulan Erzincan Üniversitesi’ne bağlı olan Hukuk Fakültesi kapsamında her yıl yüzlerce avukat, savcı ve hakim adayı yetiştirmeye devam ediyor.

Erzincan Üniversitesi’ni sınırlarında barındıran, vadi ve yaylaları ile Doğu’nun en güzel şehirleri arasında bulunan Erzincan’daki nüfus; üniversite öğrencilerinin sayesinde her geçen yıl daha da artarken; Erzincan’daki yaşam da üniversite öğrencileri sayesinde daha da hareketleniyor.

Bu yazımızda kısaca Erzincan Hukuk Fakültesi iletişim ve otomasyon bilgilerinden bahsetmek istedik. Erzincan Üniversitesi’nde okuyorsanız; ya da bu sene Erzincan Hukuk Fakültesi’ni kazanarak, üniversitenin bir öğrencisi olmaya hak kazandıysanız; bu yazımızı kesinlikle okumanızı  öneriyoruz.

Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi İletişim Bilgileri

 

Adres Bilgileri:

Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı

Mimar Sinan mah.

24070 Merkez/ Erzincan

İletişim numaraları:

Tel: +90 (446) 225 17 41 -42-43

Faks: +90 (446) 225 17 45

Erzincan Hukuk Fakültesi Otomasyon

 

Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerinin ders kayıt işlemlerini daha kolay, hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olan otomasyon sistemi; aynı zamanda öğrencilere sınav sonuçlarını öğrenme, sonuçlara itiraz etme vb. öğrenci işlerine dair her alanda işlemlerini yönetebilme hakkı tanıyor.

Otomasyon sistemine e-mail adresiniz, TC kimlik numaranız ya da şifreniz ile kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Otomasyon sistemine erişmek için hemen http://hukuk.erzincan.edu.tr/?page_id=252&lang=tr linkini tıklayabilirsiniz.