Erzincan Haber 24 Son Dakika

Erzincan’a dair en son haberleri yayınlayan ve siz değerli okuyucularımız ile buluşturan sitemizde Erzincan Haber 24 Son Dakika haberleri takip edebilir; Erzincan gündemine dair tüm son dakika gelişmelerinden anında haberdar olabilirsiniz.

Böylelikle Erzincan’da yaşanan tüm olaylardan, ekonomik, toplumsal ve siyasi gelişmelerden geri kalmadan; bilinçli bir birey olarak; Erzincan’da yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Erzincan Son Dakika Haberleri

 

Tıpkı ülkemizin diğer illerindeki son dakika haberler gibi Erzincan’da yaşanan son gelişmelerden de sizleri haberdar eden; Erzincan’ın en kaliteli haber sitelerinden biri olarak, sizlerin yanındayız.

Sitemiz üzerinde ekonomi, eğitim, sağlık, siyasi, spor, magazin vb. ülkemize ve Erzincan’a dair tüm haberlere tek bir tık sayesinde ulaşabilirsiniz.

Erzincan Otelleri

 

Ülkemizin neresinden olursanız olun; Erzincan’a ulaştığınızda gerek Erzincan merkezde gerekse çevre ilçelerde konaklayabileceğiniz; Erzincan otellerini de bu yazımızda bulabilirsiniz.

İşte; Erzincan’ı gezip dolaşmak istediğinizde bu şehrimizde konaklayabileceğiniz otellerden yalnızca birkaçı;

 

  • Hotel Grand Alemdar
  • Moonlight Apart Otel Erzincan
  • Erzincan Kent Otel
  • Grand Simay Otel
  • Hayat Palas Erzincan
  • Gülistan Resort Otel
  • Üzümlü Sefam Otel
  • Hilton Garden in Erzincan
  • Eriza Boutiqe Otel
  • Bozkurt Otel Kemaliye

Erzincan merkeze ulaştığınızda; yukarıda bahsettiğimiz otellerden birinde konaklayabilir; ev konforunda ve rahatlığında bir tatil geçirebilirsiniz.

Erzincan Son Dakika Gelişmeleri

 

Doğu Anadolu’nun en gözde ve en gelişmiş şehirleri arasında kabul edilen Erzincan’da; her gün farklı siyasi, toplumsal ve ekonomik gelişmeler yaşanıyor.

Özellikle Erzincan’da bulunan Erzincan Üniversitesi; şehrin siyasi, ekonomik ve toplumsal gelişmelerine yön veren en önemli faktörler olarak karşımıza çıkıyor.

Sizler de Erzincan son dakika gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizde sitemizi gönül rahatlığıyla takip edebilir; gündeme dair en son yenilikleri sitemiz aracılığıyla görüntüleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Erzincan Nerede?

 

Ülkemizin en güzel şehirleri arasında bulunan Erzincan; Doğu Anadolu Bölgemizde yer alır. Tarih boyunca Persler, Urartular, Osmanlılar gibi farklı medeniyetlere tabi olan bu ilimizin kuzeyinde Gümüşhane, kuzeybatısında Giresun, doğusunda Erzurum, güneybatısında ise Elazığ ve Malatya bulunur.

2006 yılında kurulan Erzincan Üniversitesi de Erzincan sınırlarındadır.