Erzincan Fen Fakültesi İletişim Bilgileri ve Otomasyon

Doğu Anadolu Bölgemizin türbeleri, şelaleleri, Osmanlı dönemine ait medrese ve cami örnekleri ile adından sıkça söz ettiren Erzincan; aynı zamanda sınırlarında bulunan Erzincan Üniversitesi ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

Erzincan’da kurulan üniversite; fen, mühendislik, hukuk, eğitim ve tıp fakültesi gibi pek çok fakülteyi bünyesinde barındırırken, cazip yaşam koşulları ve seçenekleri ile Doğu’nun bu turistik şehri öğrenciler tarafından ilgi görmeyi sonuna kadar hak ediyor.

Erzincan Üniversitesi’nde okumayı düşünüyorsanız ya da bu üniversiteye bağlı bir bölümde eğitim görmeye hak kazandıysanız; bu yazımızı kesinlikle okumanızı öneriyoruz.

Erzincan Fen Fakültesi İletişim Bilgileri

Erzincan Fen Fakültesi’ne ulaşmak, öğrenci işlemlerinize dair her konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak adına 0446 224 03 26 isimli numarayı çevirebilirsiniz.

Adres Bilgileri:

Erzincan Üniversitesi

Eğitim Fakültesi Dekanlığı

Yalnızbağ yerleşkesi

24100-ERZİNCAN

İletişim Bilgileri:

Telefon:

(0446) 224 03 26

 (0446) 224 00 97

(0446)224 00 89

Faks:

(0446) 223 19 01

email: 

[email protected]  

Erzincan Fen Fakültesi Otomasyon Sistemi

Tüm öğrencilerin sınav sonuçlarını görüntüleme, sonuçlara itiraz etme, ders kayıtlarını oluşturma ve yenileme vb. öğrenci işlemlerini daha kolay bir şekilde tamamlaması adına oluşturulan otomasyon sistemine TC kimlik numaranız, şifreniz ya da e-mail adresiniz ile kolaylıkla erişebilirsiniz.

Erzincan Fen Fakültesi Otomasyon sistemine giriş yapmak için http://ubs.erzincan.edu.tr/ linkini hemen tıklayabilirsiniz.