Erzincan Eğitim Fakültesi İletişim ve Otomasyon

Erzincan Eğitim Fakültesi İletişim ve Otomasyon

 

Erzincan Üniversitesi Eğitim Fakültesi İletişim Bilgileri ve Otomasyon

 

Her yıl binlerce mezun veren Erzincan Üniversitesi; üniversiteye bağlı olan Eğitim Fakültesi kapsamında geleceğin öğretmen adaylarını en iyi şekilde yetiştirmeye devam ederken, özellikle eğitim-öğretim yılı başlangıcında hareketlenen Erzincan hayatı; öğrenciler sayesinde daha renkli ve eğlenceli bir boyuta taşınıyor.

1 Mart 2006 tarihinde öğrenci yetiştirmeye başlayan Erzincan Üniversitesi’ne bağlı olan Erzincan Eğitim Fakültesi; her yıl hepsi birbirinden değerli öğretmen adaylarını yetiştirirken, geleceğimizin daha parlak ve umut dolu geçmesine de yardımcı oluyor.

Bu yazımızda doğal ve tarihi güzellikleri ile Doğu’nun en otantik ve gizemli şehirleri arasında kabul gören Erzincan’daki eğitim fakültesinde okumaya hak kazanan öğrenciler için fakültenin iletişim bilgilerinden ve otomasyon sisteminden bahsetmek istedik.

Erzincan Üniversitesi Eğitim Fakültesi İletişim Bilgileri

 

Eğitim ve öğretim sürecinize dair merak ettiğiniz her konuda fakülteye danışmak ve sorularınıza yanıt bulmak adına (0446) 224 00 89 telefon numaraları üzerinde fakülteye ulaşabilirsiniz.

Eğitim Fakültesi Adres Bilgileri:

 

Eğitim Fakültesi Dekanlığı

Yalnızbağ Yerleşkesi

24100-Erzincan

Telefon Numaraları;

 (0446)224 00 89

Faks:

(0446) 223 19 01

 

email: 

 

[email protected]  

 

Erzincan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Otomasyon Sistemi

 

Başta ders kayıt işlemleriniz olmak üzere, sınav sonuçlarınız hakkında bilgi edinme vb. tüm öğrenci işlemlerinizi yönetmek adına; TC kimlik numaranız, e-mail adresiniz ya da şifreniz vasıtasıyla otomasyon sistemine giriş yapabilirsiniz.

Erzincan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Otomasyon sistemine giriş yapmak için http://ubs.erzincan.edu.tr/ linkini hemen tıklayabilirsiniz.