En güzel havlu modelleri

Halkalı Havlu modelleri örnekleri sunacağımız bu yazımızda size havlu modelleri tarzında resimler sunacağız.

Havlu deyince özellikle bayanlar çok dikkat çeker. Aslında çok da fazla dikkat edilmeyen bir konu olmasına rağmen evlerin ve iş yerlerinin vaz geçilmez eşyasıdır diyebiliriz.

iğne havlu modelleri

Havlu üzerinde motif olması bir Türk kültürüdür. Geçmişten bu günümüze kadar etkileri sürüyor. Önceleri daha çok yaygın olan Çeyiz adeti hala günümüzde de sürüyor. Bir bohça denilen bu günlerde unutulmaya yüz tutmuş adetimiz var. Bu iki adetin en vazgeçilmez ürünü havlu modelleridir. Tabii havlu deyince sade havlu değil, kenarları el işi sanatı ile güzel örgüler yapılmış havlulardan bahsediyoruz. Havlu modelleri ve yapılışı ile ilgili olarak internette birçok yazı ve video bulabilirsiniz.

Havlu modelleri 2016 için bir resim paylaşalım:

halkalı havlu resimleri

 

 

Havluların bayanların vaz geçilmez eşyalarından biridir. Erkekler bu tür şeylere hiç dikkat etmez aslında. Yani bir eve misafirliğie gittiklerinde havlunun reni, modeli, tarzı, kenarlarında işlemeleri, el işciliği vs. gibi konular erkeklerin hiç dikkat etmediği şeylerdir. Fakat bayanların banyo yada mutfaklarda ilk baktığı şeylerden biri de havular ve havuların kenarlarındaki işlemeleridir. Güzel işlemesi olan havluların bayanların hemen dikkatini çekiyor.

İşte size bir iğne havlu modellerinden örnek:

en güzel havlu modelleri

havlu kenarı modelleri