Ahşap bebek beşikleri

Bebek Beşikleri ve fiyatları konusunda hazırladığımız yazımıza hoşgeldiniz.

Çocuk sahibi olacak ailelerin ilk baktıkları eşya bebek beşikleridir. Beşik bizim kültürümüzün çok eski eşyalarıdır. O eski ağaçtan beşikleri bilmeyen yoktur. Hatta bazıları bu tür eski renkli ahşap beşikleri dekor olsun diye de kullanır. Çünkü gerçekten güzel görünümleri var.

Bebek beşiklerinde son dönemlerde eski köy beşikleri moda olmaya başladı. Eski tarz beşikleri bilirsiniz. Oval alt kısım sayesinde beşik sallanmaktadır. Bazıları mavi kırmızı yeşil gibi belirgin renklere boyanmış, bazıları ahşap rengindedir. Tabii daha lüks oymalı ahşap beşikler de bulunuyor.

Ahşap Bebek Beşikleri Kullanışlı Mı?

Ahşap ürünler evde kullanıma uygun, rahat temizlenebilen ve şıklık bakımından da en güzel eşyalardan biridir. Çizildiğinde yada darp aldığında kolaylıkla tamir ve bakım yapabilirsiniz. Renk değiştebilirsiniz.

Beşiklerde ahşap modellerin daha fazla tercih edilme sebebi tabii sağlık. 2. Tercih ise portatif özelliği olmasıdır. Çünkü çocuk büyüyünce aileler beşikleri kaldırmak yada bir yerlere rahatça taşımak isterler. Sağlık konusuna geri dönecek olursak, bazı ucuz ahşap beşiklerin ucuz boyalar ile boyandığından insan sağlığına zararlı olacağını unutmayın. Bu sebeple bilmediğiniz ürünler almayın deriz. 2. konu çocuk doğmadan 1 ay önce beşiği almış olun. Çünkü üzerindeki mobilya boya kokusu hemen uçmaz. Bebek doğana kadar bol bol beşiği havalandırın.

Ahşap Bebek Beşikleri Sağlıklı mı?

Ahşap ve ağaç ürünleri doğal ürünlerdir. Plastik ürünler ise kimyasaldır. Elinizden geldiği kadar evinizde doğal ürünler kullanın. Aynı şey bebekler için de geçerlidir. Bebek odalarında kullanacağınız eşyaları ahşap ürünlerden ve doğal pamuklu kumaşlardan seçmenizi tavsiye ederiz. Bebek beşikleri de bu noktada ahşap olması gerektiğini hatta boyasız sadece vernikli olmasını tavsiye ederiz.

Bebek beşiği kadar yatak da önemli. Bu konuda size bir kaç önemli paylaşımda bulunacağız. Aşağıdaki yazıları okumadan bebeğinize yatak almayın.

Bebek yatağı nasıl olmalı?

Sünger bebek yatağı (En kaliteli ve sağlıklı bebek yatağı)

Bebek yatağı tavsiyemiz

En iyi bebek yatağı markası

En ucuz bebek beşikleri için iyi bir araştırma yapmalısınız. İllaha ki ucuz ürünler peşinde koşmayın deriz. Çünkü ucuz etin yahnisi.. diye bir tabir vardır bilirsiniz. Alacağınız ikiz bebek beşikleri için en az mdf malzeme kullanılmasına dikkat edin. Tabii işçiliklere de bakmalısınız.

İşte size örnek olacak erkek bebek beşikleri:

ucuz bebek beşikleri

Yukarıda ahşap bebek beşikleri modellerinden bir örnek resim bulunmaktadır.

Beşik alırken herkes farklı şeylere dikkat eder. Kimi beşiğin görüntüsüne, kimisi kullanılan malzemeye, kimisi kullanılabilir olmasına dikkat eder. Tabii aslında beşik kadar içinde kullanılan şeyler de önemlidir. Rahatlığı ve kumaş kalitesi. Polyester yoğunluğu olan bir kumaş kullanılmışsa bu kumaş çocukları yakar ve terletir.

Ahşap bebek beşikleri modelleri ve fiyatları

Ahşap bebek beşik fiyatı: 1450 TL. Fakat ürün şu anda kampanyada olduğundan yüzde 41 indirim mevcuttur. Ürünün indirimli hali: 848 TL’dir.

Tekzen Ahşap bebek beşik fiyatı: 366.90 TL’dir. Bu ürünü tekzen mobilya’ya giderek satın alamazsınız. Ürün sadece internet sayfasından satın alınıyor. Firma bu fiyat üzerinden 12 taksit imkanı da sağlıyor. Üstelik KDV dahil fiyattır. Tekzenden ahşap bebek beşiği almak isteyenlerin bir avantajı da ürün adresinize ücretsiz gelmektedir.

Evmanya bebek beşiği fiyatı: 439,99 ₺. Firma bu üründe yüzde 25 indirim yaptığı için ürün 329,99 TL’ye gelmektedir. Ahşap bebek beşiğinin özelliği sabitlenebilir yada sallanır olmasıdır. 0-4 yaş bebeler için üretilmiştir. Firma ürünün sağlıklı malzemelerden yapıldığını ilan ediyor. Bebek beşiğinin kolay kurulum özelliği olduğundan istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Son zamanlarda çilek bebek beşikleri de çok satılmaktadır. Çilek mobilya‘nın ürünlerine de bakabilirsiniz.

Portatif bebek beşikleri konulu yazımızı burada bitiriyoruz. Fiyat ve model araştırması yapmadan satın alma işlemi yapmamanızı tavsiye ederiz.

Ceviz rengi beşik

2017 beşik modelleri

eski beşikler

sallanır hamak beşik

işlemeli beşik modelleri

katlanabilir taşınır beşik modelleri