Merhaba !

0

Memleket sevdamız zaman içinde saygıyı ve bu şehre karşı sorumluluk bilincini de beraberinde getirdi. Erzincan’ı Erzincan penceresinden anlatmak ve bu pencereden de insanların Erzincan’a bakabilmesini sağlamak istedik. Bunu da çağımızın en büyük iletişim teknolojisi “internet” üzerinden, genç ve dinamik bir kadro ile yapmak üzere yola çıktık.

Uzun süren çalışmalarımız sonucunda Erzincan’ın ilk ve tek, Kültür-Sanat-Aktüalite sitesi Erzincan Yaşam‘ı hayata geçirmiş bulunuyoruz.
Erzincan’dan aldıklarımızı, üzerinde daha fazla değer ekleyerek sizlere sunmak, şehrimizin kültürüne, sanatına, Erzincan’a ve Erzincanlı ’ya bir değer daha katmak istemekteyiz. Bunun için en büyük destekçimiz tabi ki yine sizler olacaksınız.
Kimimizin çocukluğuna, gençliğine, kimimizin okuluna, askerliğine, unutulmaz izler bırakan Erzincan’a ve Yaşam’a dair değer katmak istediğiniz ne varsa bizimle mutlaka paylaşın.
Büyük bir aile olmak, birbirimizden haberdar olmak için buradayız…

erzincan-yasam-logo

Paylaş.

Yazar Hakkında

Erzincan'a ve Erzincanlı'ya dair paylaşmak istediğiniz ne varsa lütfen bize iletin. Beraber olmak ve haberdar olmak için buradayız. info@erzincanyasam.com

Bir yorum bırak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.