Bayrampaşa metro üstgeçit patlaması ölü ve yaralı sayısı Son durum

0

Bugün akşam 17 çeyrek sularında Bayrampaşa’da bir patlama yaşandı. Patlama metro çevresinde büyük bir paniğe sebep oldu. Patlamayı ilk önce vatandaşlar ve görgü tanıkları sosyal medya üzerinden duyurdu. Ölü sayısı sıfır olan patlamada yaralılar var.

İstanbul Bayrampaşa’da patlama meydana geldi. Vali Şahin’den yapılan açıklama göre patlamada 1 vatandaş yaralandı. Patlamaya parça tesirli bomba neden oldu. Patlama sesi diğer semtlerden de duyuldu!.. Metro seferleri durdu. Bölgeye çok sayıda ambulans yönlendirildi.

İSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN’DEN AÇIKLAMA

İstanbul Valisi Vasip Şahin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, patlamanın saat 17.15 sıralarında Bayrampaşa Kadife Kavşağın’da meydana geldiğini, 1 vatandaşın da yaralandığını ifade etti. Patlamanın neden kaynakladığı henüz bilinmediğini belirten Şahin, bütün ihtimallerin üzerinde durulduğunu da söyledi.

İBB’DEN İLK AÇIKLAMA

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden açıklama yapıldı. İBB’den yapılan açıklamada “İstanbul Bayrampaşa metro istasyonunda patlamaya benzer ses nedeniyle seferler durduruldu. Sesin nedeni henüz bilinmiyor” ifadeleri kullanıldı.

Konuyla ilgili sosyal medya kullanıcıları bazı tweetler attı. İşte o tweetler;

Paylaş.

Yazar Hakkında

Erzincan'a ve Erzincanlı'ya dair paylaşmak istediğiniz ne varsa lütfen bize iletin. Beraber olmak ve haberdar olmak için buradayız. info@erzincanyasam.com

Bir yorum bırak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.