Scope online ücretsiz maç izleme zamanı

Scope online ücretsiz maç izleme zamanı

Teknolojinin Maç Özeti Ve Ram üzerindeki Etkisi
Teknolojik gelişmelerin yaşam çıtamızı olumlu bir şekilde ne kadar çok etkilediği tartışılamaz bir gerçektir. Bir gününüzü nasıl geçirdiğinizi bir düşünün. Ve teknolojinin günlük yaşamımızdaki önemini fark edin. Teknoloji bu kadar gelişmeden öncede insanlar normal bir şekilde hayatlarına devam ediyorlardı ama yaşam standartları ne düzey idi bu tartışılır. En basitinden bir erkeğin futbol keyfini düşünün. İlk başlarda sadece statlarda izleyebiliyorlardı maçları. Sonra radyodan dinlemeye başladılar ve bir zaman sonra tek kanallı siyah beyaz televizyonlar çıktı ortaya. İnsanlar buna alışmaya başlarken renkli televizyonlar ve daha sonra bilgisayarlar girdi hayatımıza. Bilgisayarlar zaten bir devrim niteliğindeydi. İnternetinde gelmesiyle her şey daha da kolaylaştı. Tek bir tıklamayla istediğimiz maç özetini seçip izleyebiliyoruz. Sadece maçın özetini değil kendisini bile hatta…
Madem teknolojiden bahsediyoruz bari yeni geliştirilen RAM’lardan de bahsedelim. İlk notebook bilgisayarımda ddr ram vardı. Şimdi kullandığımda ise ddr2 ram var. Ama şuanda piyasayı ddr3 ramlar ele geçirmiş durumda. Hatta teknoloji o kadar ilerledi ki şuanda ddr4 ram ’in yolda olduğu söylentisi yayıldı ortalığa. 128 MB’lardan 16 GB’lara uzanan bir ram kapasitesi mevcut şuanda. Bilgisayarınızı seçerken sürekli gelişen teknolojiyi göz önünde bulundurarak ram kapasitesine mutlaka dikkat edin. RAM’ı düşük olduktan sonra i7 işlemcili bir bilgisayar alsanız bile sizi tatmin etmeyecektir.

Scope online maç nasıl izlenir?

Bir canlı yayın uygulaması olan Scope’de Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor gibi büyük takımların derbi maçlarını izleyebiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey ilgili maçı Scope uygulamasında aratmak. Örneğin Fenerbahçe-Galatasaray, Galatasaray Beşiktaş, gibi..