Rehberinizi ücretsiz yedekleyin !

Akıllı telefonlar son yüzyılın en hızlı gelişen teknolojik araçlarından biri oldu. Hayatımızın bir çok alanında maalesef bu ufak cihazlara bağımlı hale geldik. Otobüslerde, trenlerde, metrolarda, vapurlarda insanların nasıl akıllı telefonlara bağlı hale geldiğini net şekilde görmeniz mümkün.Banka işlemlerinden tutun da, yol tarifine kadar her konuda akıllı telefonlara baş vuruyoruz.

Tabii bizim için en önemlisi de telefonumuzun rehberi. Eğer aktif telefon kullanıyorsanız en az 500 kişi rehberinizde mevcuttur. Ve telefonunuzun bir arızalanması neticesinde bu 500 kişiyi kaybetme ihtimaliniz var. Bu sebeple sizinle faydalı ve ücretsiz güzel bir uygulama paylaşıyoruz.
Akıllı telefon rehber yedekleme uygulaması ile riski azaltın!
Avea yedek” diye bir uygulama var. Bunu indirip bütün rehberi yedekleyin. Sonra kendinize mail atın. Akıllı telefon rehber yedekleme işlemi işte bu kadar basit. Bütün isim ve numaraları listeliyor. Çeşitli telefon bayiliklerine giderek ücretli yaptırmanıza, yada ücretli uygulamalara para vermenize gerek yok. Sizler de bu faydalı bilgiyi paylaşarak çevrenize yardımcı olabilirsiniz.
Telefon rehberi yedekleme programı“nın yaptığı işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:
  • Apple ücretsiz rehber yedekleme
  • Iphone ücretsiz rehber yedekleme
  • Android telefon ücretsiz yedekleme
  • Ios telefon ücretsiz rehber yedekleme
Not: Operatörünüzün Avea olması şart değil. Turkcell yada Vodafone da olabilir.