Phillips Çorba ustası: Soupmaker

Çorbalar her zaman sofralarımızın olmazsa olmazı, yapanların ise büyük derdi olmuştur. Evet, söylemesi basit. Çorba… Ancak yaparken hiç de kolay olmuyor. Malzemeleri hazırlamak, kısık ateşte çorba kaynayana dek karıştırmak gibi zorluklarsa, hem ev hanımlarını, hem de bekar bay ve bayanları çileden çileye sokuyor. Fakat endişelenmeyin. Artık bu devir bitti!

İşte karşınızda Phillips akıllı ev aletleri serisinin en yeni ürünü: Phillips çorba ustası. Ürünün şekline aldanmayın, içerisinde tam bir çorba ustası yatıyor. Bu bakırköy mature küçük ev aleti, favori çorbanızı 20 dakika gibi bir sürede hazırlıyor. Üstelik sizi hiç yormadan. Sizin yapmanız gereken tek şey çorbanıza koyacağınız malzemeleri bütün olarak çorba ustasının içine atmak. Gerisini o kendisi hallediyor.

Phillips Soupmaker, diğer adıyla çorba ustası 5 ön ayarlı programa sahiptir. İnce süzülmüş çorba, kalın süzülmüş çorba, komposto ve smoothie hazırlayabilen bu makineyi normal blender olarak da kullanabilirsiniz. Bu fonksiyonel ürün hayatınızı kolaylaştıracak!

Phillips, çorba karıştırma devrini bitirerek, ev yapımı çorba hazırlamayı eğlenceye dönüştürdü! Hiç yorulmadan, lezzetli ve sağlıklı çorbalar pişirebileceğiniz bu akıllı ev aleti Hepsiburada.com adresinde yalnızca 215 TL.