Netten Para Kazanmanın Yolları

İnternetle çok meşgul olanlarımızın aklına hep gelen bir sorudur; İnternetten para kazanabilir miyim ?

Tabi kazanabillirsin. Ama biraz sabırlı ve azimli olman gerekecek..

Erzincan’da ek iş imkanları

Web Sitesi, Blog, Forum oluşturma

Hepimizin ilk aklına gelen seçeneklerden biri olan bir internet sayfası açmak olsa gerek. Eğer web tasarımcılığından anlamıyorsanız ilk başlarda biraz para ödemeniz gerekebilir. Sayfanızın içerik alanına ve estetiğine göre fiyatlar değişicektir. Sitenin uzun ömürlü kalmasını istiyorsanız bu işleri birilerine yaptırmaktan çok öğrenme taraftarı olsanız iyi olur. Balığı değil balık tutmasını isteyin siz. He ben uğraşamam paramı veririm şekilden şekile geçirtirim sitemi diyorsanız keyfiniz bilir..

Siteyi açtıktan sonra tıklanma sağlayacak içerikler üretmelisiniz. Bunun için gündemi takip etmeniz yeterli.. Sonra hem ürettiğiniz hizmetin karşılığını hem de sayfanıza gelen reklamların kaarşılığını alır paranızı kazanırsınız..

 Youtube’dan da para kazanabilirsin..!

Youtube, internetteki en geniş içeriğe sahip sitelerin başını çekiyor. İzlenme, beğenilme sayısına göre yayınladığınız videolardan para kazanabilirsiniz. Sosyal Medya Uzmanlığı

Sosyal bir varlık olan insan bir takım unsurlardan geri kalmamak için medya ile pek içli dışlıdır. Ee durum böyle olunca yine akıllara popüler olan bir sosyal medya hesabıyla para kazanabilme soruları geliyor. Evet, sosyal medyada takipçi, fav, rt gibi değerlerinizi ne kadar yüksekte tutarsanız kazanabileceğiniz para da o denli yükseliyor. İster ihtiyaç sahibi birine ister bir kuruma satabileceğiniz gibi, sayfalarınızı satmayıp kiralık da verebilirsiniz. Hatta yine takipçi, fav ve rt gibi değerlerin kontrolünü sağlamak gerekçesiyle bir kuruma işe de girebilirsiniz. Yahut isterseniz de sadece reklam alarak da kazanç sağlayabilirsiniz. Bizden söylemesi..