İşte Benim Stilim Ünlüler’de parlayan Nil Karataş dikkat çekiyor – Nil Karataş kimdir

Şarkıcı kimliğiyle bilinen Nil Karataş, İşte Benim Stilim Ünlüler programında parlayan yıldızlardan biri oldu. Sadece İşte Benim Stilim Ünlüler programına katılmayan Nil Karataş, O Ses Türkiye’de de boy göstermişti. İlk katıldığı program ise Show TV’de yayınlanan “Yemekteyiz” programı idi.

Dikkatleri üzerine çeken Nil Karataş kimdir?

1986 yılında doğan Nil Karataş, babasının isteği ile 10 yaşında iken Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı keman bölümünü kazanmıştır. Nil Karataş ismini Türkiye ilk kez o zamanlar Show TV’de yayınlanan Yemekteyiz programı ile tanıdı.

nil-karatas-01001

Hazırlamış olduğu yemekler kadar, misafirlerine çaldığı keman solosu ile de izleyicilerin dikkatini çekmiştir Ses Türkiye yarışmasına da katılan Nil Karataş, Sezen Aksu’nun Tükeneceğiz isimli şarkısını seslendirmiş ve tüm jüri üyelerinin koltuklarını çevirmesini sağlamıştır.

nil-karatas-01002

Jüri üyelerinden Hülya Avşar’ı seçen Nil Karataş, yarışmanın ilerleyen bölümlerinde elenmiştir. Nil Karataş’ın O Ses Türkiye yarışmasında seslendirdiği Sezen Aksu’ya Yalnızlık Senfonisi isimli şarkının internet üzerinde en çok izlenen video olması üzerine albüm çıkarmaya karar vermiştir.