İSKİ telefonla fatura ödeme işlemi nasıl yapılır?

İSKİ telefonla su faturası ödeme dönemi başladı. İSKİ telefonla fatura ödeme işlemleri için alo 185 i aramanız gerekir. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) aboneleri, faturalarını telefonla ödeyebilecek.

İSKİ ALO 185 fatura ödeme işlemi nasıl yapılır?
Kurumun internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, aboneler faturalarını abone merkezlerine gitmeden, “Alo 185” çağrı merkezini arayarak, güvenli şekilde yatırabilecek.
Çağrı merkezini arayan abonelerin ödeme yapabilmesi için sözleşme numaraları ve kredi kartı bilgileri yeterli olacak. Aboneler, fatura tutarının tamamını ya da istekleri halinde bir kısmını ödeyebilecek.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), abonelerine fatura ödemelerinde büyük bir kolaylık sağlayacak telefonla fatura ödeme dönemini başlatıyor. Bu hizmet sayesinde aboneler İSKİ fatura ödeme noktalarına gitmeden İSKİ fatura ödeme numarası Alo 185 Çağrı Merkezi’ni arayarak faturalarını güvenli ve kolay bir şekilde ödeyebilecekler.

UYGULAMA 20 KASIM 2015’TE BAŞLADI

İski müşteri hizmetleri numarasını arayarak işlem yapmak çok kolay.

Ödemelerini telefonla gerçekleştirmek isteyen aboneler, Alo 185 hattını arayarak, ilgili menüden sözleşme numaraları ve kredi kartı bilgileriyle ödeme yapabilecekler.

20 Kasım 2015 tarihi itibariyle başlayan uygulama sayesinde aboneler faturalarını her yerden ve her zaman ödeyebilme imkanına sahip oluyor. Ayrıca aboneler, bu uygulama ile tercihleri doğrultusunda borçlarının tamamını ya da bir kısmını ödeyebilme imkanına da kavuşacaklar.