Facebook teknoloji ve bilişim kompozisyonu

Facebook teknoloji ve bilişim kompozisyonu
  1. yüzyıl ile birlikte bilim ve teknolojide büyük gelişmeler yaşanmıştır. Bilim adına o kadar başarılı çalışmalara imza atılmıştır ki insanların olmaz dedikleri her şey tek tek gerçekleşmeye başlamıştır. Tıp adına birçok hastalık tedavisini bulmuş bilim adamları önemli çalışmalar yapmışlardır. Teknolojinin gelişimiyle beraber ise iletişim kolaylaşmıştır.

Sosyal ağlar sayesinde insanlar artık uzun mesafelerdeki kişilere bir tıklama kadar yakınlaştı. Öyle bir bağımlısı olduk ki küçüğümüz –büyüğümüz, gencimiz – yaşlımız, köylümüz – şehirlimiz herkes Facebook’a üye. Bütün haberleri, videoları, birbirimiz hakkındaki her şeyi Facebook’tan öğrenir olduk.

Açılan sayfalar arasında tabii teknoloji haberlerine de yer verilmiş durumda. Bizlerde her şey gibi teknoloji haberlerini da Facebook’tan takip etmeye başladık. En yeni teknolojik ürünler, teknolojideki son gelişmeler hepsi var Facebook’ta. Üstelik bu haberler kısa sürede çok sayıda insana ulaşması açısından da habercilerin de Facebook’u tercih etmesine neden olmuştur. Artık insanlar çok iyi bilgisayar kullanıcısı olamasa da iyi bir Facebook kullanıcısı olmuştur