Erzincan Uçak ve Otobüs Bileti

Doğu Anadolu’nun her bir köşesi mistizm kokan, ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatan Erzincan; tarihi ve doğal güzellikleri, şehir sınırlarında bulunan antik kentleri ve müşterilerini en iyi şekilde ağırlayan otelleri ile turizm açısından oldukça değerli olan şehirlerimiz arasında bulunuyor.

Bu yazımızda bu şahane şehrimize seyahat etmeyi planlayan gezginler için Erzincan uçak ve otobüs bileti fiyatlarından bahsetmek istedik. Yazımızın şimdiden faydalı olmasını diliyoruz.

Erzincan Uçak Bileti

 

Erzincan’dan ülkemizin herhangi bir noktasına uçuş düzenlemek istediğinizde kolaylıkla merkezde yer alan dolmuşlardan birine binebiliyor ve Erzincan havalimanına kısa bir süre içerisinde ulaşabiliyorsunuz.

1988 yılında hizmet vermeye başlayan Erzincan havalimanın merkeze olan toplam uzaklığının ise yalnızca 9 km olduğunu söyleyebiliriz.

Erzincan havalimanında bulunan taksi, minibüs ve dolmuşlar ile merkeze ulaşabileceğiniz gibi burada araç kiralama hizmetlerinin birinden de yararlanabilirsiniz.

Erzincan havalimanından düzenlenen uçuş noktalarını ise aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

 

Sun Express: İzmir/Adnan Menderes havalimanı

Türk Havayolları: İstanbul/Atatürk havalimanı ve Medinah

Anadolu Jet: Ankara/Sabiha Gökçen havalimanı

Onur Air: Antalya havalimanı

Pegasus: İzmir/Adnan Menderes ve İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı

Erzincan uçak bileti fiyatları hakkında detaylı bilgi öğrenmek adına firmaların kendi resmi internet adreslerini ziyaret edebileceğiniz gibi enuygun.com gibi her firmayı karşılaştırmalı olarak görüntüleyebileceğiniz ardından bütçenize hitap eden uçak biletini bulabileceğiniz siteler üzerinden de bilet satın alabilirsiniz.

Erzincan Uçak Bileti Fiyatları

 

Erzincan uçak bileti fiyatları üzerinde hangi havayolu ile seyahat edeceğiniz ve varış noktanızın yani hangi şehre uçacağınızın belirleyici bir rolü bulunur.

İşte, Erzincan uçak bileti fiyatları:

Erzincan-İstanbul:

 

Anadolu Jet:

Sefer saati: 06.25 Fiyatı: 104,99 TL

Turkish Airlines:

Sefer saati: 16.55 Fiyatı: 149,99 TL

Pegasus:

Sefer saati: 20.35 Fiyatı: 169,99 TL

Anadolu Jet:

Sefer saati: 10.05 Fiyatı: 231,98 TL

Erzincan-İzmir:

 

Anadolu Jet:

Sefer saati: 10.05 Fiyatı: 201. 98 TL

Pegasus:

Sefer saati: 20.35 Fiyatı: 231,99 TL

Turkish Airlines:

Sefer saati: 16.55 Fiyatı: 275,98 TL

Erzincan-Ankara

Anadolu Jet:

Sefer saati: 10.05 Fiyatı: 171,99 TL

Pegasus:

Sefer saati: 20.35 Fiyatı: 231,99 TL

Turkish Airlines:

Sefer saati: 16.55 Fiyatı: 469,00 TL

Erzincan Otobüs Bileti

 

Havayolları aracılığıyla Erzincan’dan ülkemizin İstanbul, Antalya, İzmir ve Ankara gibi belirli noktalarına uçabileceğiniz gibi otobüs yolculuğunu tercih ederek de ulaşım ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Özellikle Erzincan’dan her noktaya uçuş seferi düzenlenmediğini göz önüne alacak olursak; internet üzerinden otobüs bileti ayırtmak; sizin için daha mantıklı bir karar olabilir.

Erzincan otogarından İstanbul otogarı, Ankara otogarı gibi birçok otogara sefer düzenleyen birden çok otobüs firmasının olduğunu söyleyebiliriz.

Erzincan otobüs seferi düzenleyen firmalar arasında öne çıkanlar ise aşağıdaki şekildedir:

  • Başak Turizm
  • Barış Turizm
  • Esadaş
  • Doğuş Iğdır
  • Iğdırlı Turizm
  • Metro
  • Doğu Kars
  • Öz Erciş
  • Vangölü Turizm

Erzincan Uçak bileti ve Otobüs Bileti fiyatları kampanya dönemlerinde oldukça ucuz fiyatlardan indirimli olarak satışa çıkıyor. 2018 yılında tatil, eğitim yada iş için seyahat edecekseniz güncel fiyatları biraz zaman öncesinden takip edin.