Alize Park City Evleri Özellikleri

Alize Park City Evleri Özellikleri

AlizePark evleri kışa hazır

Kurtköy Yenişehir’de Beşyıldız Yuvataş İnşaat tarafından halen yapımı devam eden AlizePark Evleri yalıtım özelliğiyle olumsuz hava şartlarını kapının önünde bırakıyor.

Özellikle son yıllarda enerji maliyetlerindeki artışı düşünücek olursak yaşadığımız alanların ne kadar korunaklı olması gerektiğine dikkat etmemiz gerekir. Beşyıldız Yuvataş İnşaat AlizePark evlerinin inşasında en çok dikkat ettiği hususların başında yalıtım gelmektedir. Çatı, temel,su, ses, ısı izolasyonu ve dış cephe mantolamaya çok önem vermiş ve bu konuda çok titiz bir çalışma ortaya çıkarmıştır.

AlizePark Evleri, kapalı otopark, jenaratör, yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, tenis kortu, basketbol/voleybol sahası, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanı, tüm açık alanlarda wireless internet ile sakinlerine her türlü ihtiyaç ve imkanı ayaklarına kadar sunuyor. Ayrıca yemyeşil, sağlıklı, huzurlu ve eğlenceli bir yaşama alanı yaratarak oturanlara stres ve kalabalıktan uzak sakin bir hayat sunuyor. 300 m²’lik kapalı alana sahip AlizePark Club’te ise fitness salonu, sauna, şok duşu, kafeterya, bilardo, masa tenisi, çeşitli masa oyunları ile site sakinlerine sosyal bir ortam sağlıyor. Site toplantıları ve özel günler için kullanıma uygun toplantı salonu imkanı da bulunuyor.