4 işlemde oyun tekliflerinden kurtulun!

İnternet kullanıcılarının en çok sorduğu soru şu: Facebook oyun teklifleri nasıl kapatılır ? İşte size 4 adımda oyun tekliflerini kapatma!
facebook oyunları
Hayatımızda en meşgul olduğumuz şey cep telefonları oldu. Onlar artık cep telefonu değil, adeta bir bilgisayar. Özellikle Türkiye’de bir vatandaşa cep telefonunu sorsanız, “İnternet, facebook ve selfie” diyeceğinden emin olabilirsiniz.

Evet cep telefonu demek internet ve facebook demek. Herkesin muhakkak bir facebook hesabı var. Artık konuşma ve yazışmalar dahi facebook üzerinden yapılıyor. Misafirlikler, iş görüşmesi, toplantılar, buluşmalar artık facebook üzerinden düzenleniyor.
Oyun teklifleri nasıl kapatılır? (Resimli anlatım)
Fakat Facebook’a girenlerin en çok sıkıldığı konu şu bitmek bilmeyen oyun teklifleri. Facebook’u her açtığınızda bir kaç tane bildirim almış olursunuz. Ve bu bildirimler genelde oyun teklifidir. Tek tek kişilerin engellenmesi çok uğraştıracağı için, size genel olarak facebook oyun teklifleri engelleme yöntemini anlatacağız.Yapmanız gereken tek şey 4 işlem:
Aşağıda resimli oyun engelleme anlatımını sırası ile yapın. Ve bu dört işlemden sonra oyun tekliflerinden kurtulun.
facebook oyun engelleme 1facebook oyun engelleme 2
facebook oyun engelleme 3facebook oyun engelleme 4
Size bu yazımızda facebook oyun teklifleri engelleme yöntemini anlattık. Kategorimizde bulunan diğer konuları da incelemenizi tavsiye ederiz.