Periscope maç yayını yapan kullanıcılar

0

İnternetten mobil cihaz yada PC kullanarak ücretsiz maç izleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Derbi yada 4 büyük takımın diğer herhangi bir maçını Periscope uygulamasını akıllı telefona indirerek ilgili maç araması yapın. Örneğin Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor maçı şeklinde. Bu aramanın ardından önünüze Periscope maç yayını yapan kullanıcılar gelecek. İzleyici sayısından hangisinin daha kaliteli canlı yayın hizmeti verdiğini görebilirsiniz. Eğer izleyici az ise Periscope maç yayını yapan kullanıcının yayınladığı canlı yayın kalitesi de iyi değildir.

Periscope Twitter Facebook maç yayını yapan kullanıcıları takip ederek ücretsiz online bedava maç izleyebilirsiniz.

Film izleme kültürü 2.dünya savaşı sonrası hızla yaşamımıza girmiş olan bir kültürel değişimdir. Özellikle ABD yapımı filmler 1980 yıllarına kadar dünyanın izlediği en önemli yapıtlar olurdu. Tabii burada ABD’nin elindeki teknoloji ve ekonomik imkanları da unutmamak gerekir. Dahası Bilim alanında da ileri düzeyde olduklarını da hatırlatalım. Ülkemizde de bu salgın ciddi bir şekilde etkisini göstermiştir. Fakat 1980 sonrası hızla gelişmeye başlayan yerli film sektörü birçok başarılı yapıma imza atmıştır. Bugün nerede vizyondakiler tamamen yerli filmlerden oluşmaktadır. Nerde ise haftada bir vizyondakiler yerli film ile değişiklikler göstermektedir. Yerli film yapımlarımız birçok uluslar arası film festivallerinde ödüller almaya devam etmektedir. Türk yapımı film ve dizilerin başarısı diğer ülke izleyicilerinin de beğenisini kazanmıştır. Bugün orta doğu ve balkan ülkelerinde birçok Türk filmi ve dizisi yayınlanmaktadır. Geçenlerde bir balkan ülkesine giden bir yerli oyuncumuz orada miting gibi kalabalık ile karşılanmıştır. Gerçektende yerli film yapımları yüz akımız olmaya devam etmektedir.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Erzincan'a ve Erzincanlı'ya dair paylaşmak istediğiniz ne varsa lütfen bize iletin. Beraber olmak ve haberdar olmak için buradayız. info@erzincanyasam.com

Bir yorum bırak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.