Periscope ile maç izle! Derbi Periscope’tan nasıl ücretsiz izlenir?

0

Bedeva derbi maçı izlemek isterseniz Periscope size ücretsiz maç izleme imkanı sunuyor. Periscope’tan ücretsiz maç izleme imkanı sunuyor. Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor takımları arasında oynanan derbi maçını Periscope aracılığı ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken çok basit birşey var. Bir akıllı telefon ve internet. Telefonunuza periscope isimli uygulamayı indirmeniz yeterli oluyor.

Periskop nasıl kullanılır, periskop nedir nasıl kullanılır? Periscope bilgisayardan izlenir mi ne işe yarar kimler kullanabilir işte merak ettikleriniz haberimizde..

iOS ve Android işlemcisi olan mobil cihazlarda çalışmakta olan Periscope; internet üzerinden naklen canlı yayın yapmanızı sağlayan bir programdır.

Periscope isimli canlı yayın uygulaması olarak Twitter tarafından geliştirildi ve internet üzerinde günümüzde çok sayıda kullanıcıya sahiptir.

Periscope üstelik Android cihazlarda canlı yayını arka plana alıp başka uygulamalara giriş yapmanıza izin veriyor. Periscope yayınlarını bilgisayardan da izleyebilirsiniz fakat yayını sadece mobil cihazlarınızdan yapabilirsiniz.

Twitter hesabınız ile giriş yaptığınız uygulamada canlı yayınınızı twitter üzerinden takipçilerinize haber verebilirsiniz.

Periscope canlı derbi maçı nasıl izlenir?

Periscope ile dilediğiniz yerde canlı yayınlarınızı yapabilir, özel anları paylaşabilirsiniz
Periscope sosyal medya devi Twitter tarafından kullanıcılara sunulan ve her kullanıcının kendi canlı yayınını yapabilmesine olanak tanıyan bir video paylaşım uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir canlı yayın uygulaması olan Periscope Android versiyonu size arkadaşlarınızla ve tüm dünya ile özel anlarınızı, dilediğiniz görüntüleri paylaşma imkanı veriyor. Takipçileriniz Periscope aracılığıyla sizin yayınlarınızı takip edebiliyor ve yayınlarınıza katılarak sizinle etkileşimde bulunabiliyor. Periscope canlı yayınlarına katılan kullanıcılar yayın hakkında yorum yapabiliyorlar ve kalpler göndererek beğenilerini sizinle paylaşabiliyorlar.

Periscope sayesinde kullanıcılar soru – cevap şeklinde yayınlar da yapabilmekteler. Siz canlı yayınınızı yaparken diğer kullanıcılar tarafından gelen yorumlar akış halinde görüntülenebiliyor.

Periscope üzerinde hangi kullanıcıların sizin yayınlarınızı takip edebileceğini belirlemenize izin veriliyor. Bu sayede özel yayınlar yapabilmeniz mümkün oluyor. Önceden yapılan canlı yayınlar 24 saat içerisinde tekrar izlenebilmek üzere saklanabiliyor. Dilediğiniz zaman bu sonradan oynatılmak üzere kaydedilen yayınları silebiliyorsunuz.

Periscope kullanıcıları yayınlarını Twitter üzerinden paylaşabiliyorlar. Paylaşılan bu bağlantıya tıklayan takipçiler Periscope yayınınızı internet tarayıcıları veya Periscope uygulaması üzerinden takip edebiliyor.

Periscope genel olarak ele alındığında istediğiniz an, istediğiniz yerde istediğiniz görüntüyü paylaşmanızı mümkün kılan bir yayın aracı olarak tanımlanabilir.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Erzincan'a ve Erzincanlı'ya dair paylaşmak istediğiniz ne varsa lütfen bize iletin. Beraber olmak ve haberdar olmak için buradayız. info@erzincanyasam.com

Bir yorum bırak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.