İnstagram, Facebook’un mu?

0

Ve gecemizin beklenen süprizi ise Facebook’tan geldi, detayları ile herkesi şaşırtan o süpriz…

Kullanım alanı çok yoğun olan iPhone’dan yanı sıra Android cihazlarımıza biraz geç olsada gelen Instagram, bu gece bizlere süprizi yaşattı. 1 milyar dolar karşılığında sosyal ağ devi olan facebook’a Instagram’ı devredecek.

Satışı ise Facebook’un kurucusu ve patronu olan Zuckerberg’in kendi hesabıyla paylaştığı durumdan öğrendik. Bu satış işleminden sonra Instagram sosyal ağ devi Facebook’a bağlı olacak. Facebook son günlerde fotoğraflar ile olan çalışmalarını yoğunlaştırmıs ve Hd kalitelsinde olan fotoğraflarınızı yüklemenize izin vermekteydi. Bu alım-satım işlemi ile büyük bir adım daha atacak olan Facebook multimedya konusunda önemli bir gelişim kaydedecek.

Unutmayalım ki iPhonalardan sonra Android’lere de gelen Instagram Twitter’da Tren Topic (tt) olmuştu. Ve bu yazılım 12 saat içerisinde 1 milyon kullanıcı tarafından cihazlara kuruldu.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Erzincan'a ve Erzincanlı'ya dair paylaşmak istediğiniz ne varsa lütfen bize iletin. Beraber olmak ve haberdar olmak için buradayız. info@erzincanyasam.com

Bir yorum bırak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.