Erzincan Merkez Günlük Kiralık Ev İlanları

3

Erzincan’da Ucuz ev kiralama

Ekonomik kriz bütün sektörlerde kendisini acımasızca gösterirken kiracılar krizi kendi lehlerine çevirerek kullanabilirler. Ekonomik krizin etkisiyle kiracıların aylık ödemeleri gereken miktarı ödemede sıkıntı çektikleri ortada. Ülkemizde ev kira ücretlerinin belirlenmesinin ev sahiplerinin elinde olduğu biliniyor. Ekonomik kriz nedeniyle bir çok ev boş ve ev sahiplerine gelir sağlamıyor. Bu nedenle ev sahiplerinin ellerinden geldiği kadar kiracılarıyla iyi anlaşmaları ve evlerinin boşalmamasını sağlamaları gerekiyor. Oturduğu eve değerinden fazla aylık kira ödeyen kiracıların ise bunun bilincinde olarak ev sahipleriyle kira konusunu tekrar konuşmaları gerekiyor.

Erzincan Merkez Kiralık Ev İlanları

Erzincan Merkez Kiralık Ev İlanları 2018 yılı memur ve öğrenci için oldukça uygun merkezi sistem ısıtmalı, kombili ve kaloriferli daireler bulunuyor. Dört yol cadde üzeri ve arka sokaklarda fiyatlar değişebiliyor. Güncel ilanları takip etmenizi tavsiye ederiz.

ALT KISIMDAN İLAN VEREBİLİR GÜNCEL İLANLARI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Bu nedenle özellikle kriz döneminde yeni bir ev arayışında olanların ev sahipleriyle fiyat konusunda görüşme yaparken çevredeki kiracıların verdiklere ücrete göre değil de kendilerinin verebilecekleri ücrete göre pazarlık etmeleri gerekiyor. Bilinçli bir ev sahibi ise kiracısının makul teklifini değerlendirip evinin boş kalmasını engellemesi gerekiyor. Bir evin boş kalmasının kiradan yapılacak ufak bir indirimden daha kötü olduğunu matematiksel gerçekler zaten ortaya koyuyor. Kiracılar ise bu sayede yaşanan ekonomik krizi kendilerine avantajlı hale getirmiş oluyor.

İlan vermek yada ilan takipleri için alt paneli takip edebilirsiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Erzincan'a ve Erzincanlı'ya dair paylaşmak istediğiniz ne varsa lütfen bize iletin. Beraber olmak ve haberdar olmak için buradayız. info@erzincanyasam.com

3 yorum

  1. Orhan Ağa on

    Erzincan Merkezde dört yola yakın 2+1 eşyalı kiralık dairem var. 2. Kattadır. Fiyat için konuşuruz. Eşyalar sıfır değil. Kullanılmış. Öğrenciye kiraya vermiyorum.

  2. Erzincan Merkezde öğrenciye kiralık dairem var. Bina yeni değil. Dört yola 15 dk yürüme mesafesinde. Düşünen olursa iletişim kurabilir.

Bir yorum bırak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.