Erzincan Evde Ek İş İlanları 2018

7

Erzincan Evde Ek İş İmkanları Güncel 2018

Erzincan Doğu’nun yaşanabilecek en düzenli şehridir şüphesiz. Erzincan’da yaşayan polis, öğretmen ve öğrencilerin genel olarak kısa süreliğine görev yapmak yada okumak için Doğu Anadolu şehirleri içinde Erzincan’ı seçmesinin sebebi budur. Birçok memur bir müddet Erzincan’da görev yaptıktan sonra memleketine gitme niyeti ile bu şehre gelir ve burada kalıcı olarak ikamet eder. Bunun sebepleri başında doğa güzellikleri, düzlük bir zeminde olması, düzenli ve temiz bir şehir olması gibi etkenler bulunuyor. Trafik olmayan, havası kirli olmayan Türkiye’de ender şehirlerden biridir Erzincan.

Erzincan’da ikamet eden ev hanımları yada öğrenciler, ekonomik durumlarına katkı sağlamak amacı ile evde ek iş arayışına giriyor. Bu yazımızda hem evde ek iş veren firmalara ve hem de ek iş arayanlar için bir sayfa düzenledik. Bu sayfanın alt kısmında gerekli alanları doldurarak ilan verebilir ve mevcut ilanları takip edebilirsiniz. Buraya aradığınız ek iş şeklini yazabilirsiniz. Yada iş vermek isteyen firmalar hangi ürün ve hizmet noktasında iş vereceklerini yazabilirler. Fiyatlar ve ücretler yada sigorta gibi detaylar yüzyüze de görüşülüp karara bağlanabilir.

Bazı ek iş imkanları:

 • Davetiye hazırlama ve dağıtımı
 • Poşet ve çanta katlama,
 • Kına paketi hazırlama
 • Çerez, şeker vb. peketleri hazırlama
 • Çeşitli boncuk işleri
 • El ilanı dağıtma
 • Fatura sayaç okutma
 • İnternetten makale yazma
 • Örgü nakış işleri
 • Dikiş nakış işleri
 • Eletrik elektronik malzeme toplama vidalama işleri
 • Düğme basma, düğme takma gibi tekstil işleri

Erzincan merkez ek iş ilanları

Erzincan Doğu bölgesinde Tunceli, Bayburt, Gümüşhane illeri ile sınır. Karadeniz bölgesinden Giresun, İç Anadolu bölgesinden Sivas ile sınırları bulunuyor. Erzincan her ne kadar Doğu Anadolu bölgesinde yer alsa da Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde de yer alıyor. Birçok şehirle ve bölgeyle bağlantısı olan bu şehir, son yıllarda ekonomik olarak da gelişme gösteriyor. Yeni yapılan barajlar ve Altın madeni bu bölgenin ekonomik olarak kalkınmasında ciddi etki gösteriyor. Tabii büyüyen ekonomi içinde eleman ve personel ihtiyaçları da artıyor. Erzincan’ın nüfusunun fazla olmaması bazen kalifiye eleman yetersizliğine sebep oluyor. Bu da ek iş ihtiyacı doğuruyor.

Erzincan Eve Ek iş Veren Firmalar

Erzincan Üniversitesinde eğitim görmekte olan öğrenciler, ev kirası, okul harçları, kitap ve ödev masrafları, internet, telefon ve genel ihtiyaçlar derken ciddi şekilde maaliyetli ve pahalı bir hayat yaşıyorlar. Bu durum da ekonomisi zayıf olan öğrenciler için zor bir geçim derdine dönüşüyor. Ek iş imkanları öğrenciler için aslında bulunmaz bir nimettir desek yeridir. Çünkü öğrencilerin eğitim saatleri dışında bolca vakti oluyor. Bu vakti para kazanarak geçirmek en doğru davranış. Hem aile ekonomisine destek olmak ve hem de kendi masraflarını karşılamak için öğrenci ek iş ilanlarını takip etmelisiniz.

Erzincan merkez ek iş ilanları bu noktada hem iş veren ve hem de iş arayanlar için güzel bir hizmet olacak. Erzincan dışında bulunan Üzümlü, İliç, Refahiye, Mercan, Tercan, Kemaliye, Kemah, Çayırlı gibi ilçe merkezleri için de ilan verebilirsiniz. Bu ilçelerin bir kısmı hayvancılık, arıcılık ve tarım ile geçim kaynağı oluşturmuş olsa da ek iş olarak çalışan birçok memur, esnaf, öğrenci ve çiftçi bulunuyor. Erzincan merkezden iş alarak evinde ek iş yapan ev hanımları da yok değil.

Ek gelir elde etmek isteyenlerin alt kısma genel bilgilerini yazabilir.

 

Paylaş.

Yazar Hakkında

Erzincan'a ve Erzincanlı'ya dair paylaşmak istediğiniz ne varsa lütfen bize iletin. Beraber olmak ve haberdar olmak için buradayız. info@erzincanyasam.com

7 yorum

 1. Merhaba. Erzincan Üniversitesinde okuyorum. Ek iş ilanlarını takip ediyorum. İlan dağıtımı, paket yapımı, makale ve ödev hazırlama gibi konularda part time çalışırım. Ek gelir ihtiyacım var. Acil dönerseniz sevinirim.

 2. El becerisi olarak iyiyimdir çok ihtiyacım var. evde ek işi olarak nikah şekerleri kina paket hazırlama çerez şeker hazırlama, çeşitli boncuk takı yapabilirim lütfen geri donerseniz çok mutlu olurum.

 3. Büşra tiken on

  Erzincan merkez yavuz selimde oturuyorum. 2 çocuğum var bu işe ihtiyacım var .çocuk gelişim mezunuyum elimden her iş gelir lütfen dönüş yapın .

 4. Merhabalar evde ek is yapabilirim ev hanimiyim elim hizlidir davetiye poset canta katlama vs isler yapilir tel ilede iletisom 05435566224

Bir yorum bırak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.