Diriliş Ertuğrul’un güzel oyuncusu Burcu Kıratlı O Ses Türkiye’de coştu

0

O Ses Türkiye’nin yılbaşı gecesinde Burcu Kıratlı rüzgarı esti. Diriliş Ertuğrul dizisinde Gökçe Hatun karakterini oynayan Burcu Kıratlı, bir anda dikkatleri kendisine çekti. Dizideki başarısı gözler önüne sürülen Burcu Kıratlı, Tv 8’de yayınlanan O Ses Türkiye’de “Dağılmak istiyorum” şarkısını söyledi, sosyal medya yıkıldı. O Ses Türkiye’nin jürilerini etkileyen Burcu Kıratlı, izleyicilerden büyük alkış aldı. O Ses Türkiye jürilerinden Murat Boz, Burcu Kıratlı’ya “Albüm yap” demesi alkış aldı.

İşte O Ses Türkiye’de “Dağılmak istiyorum” şarkısını söyleyen Burcu Kıratlı’nın performansı:

BURCU KIRATLI KİMDİR

Burcu Kıratlı, magazin dünyasının ustalarından Kenan Erçetingöz’ün kızı. 1989’da İstanbul’da dünyaya geldi. Koç burcuna mensup. Annesi ve babası ayrı bir şekilde yaşadı. Kendi hayatını şu şekilde dile getiriyor Burcu Kıratlı “Peri Masalı” filmi. Normalde pek Radikal kararlar alabilen biri değilim ve saçlarımdan vazgeçmem hayatımın dönüm noktası oldu. 13-14 yaşımdan beri hep belime kadardı. Burcu denilince akla saç gelirdi. O yüzden kimse inanmadı zaten. Herkes photoshop sandı.

burcu-kiratli-o-ses-turkiye-01001

Büyüdüğümü, olgunlaştığımı ve daha kadınsı olduğumu düşünüyorum artık.
Ama şunu anladım ki erkekler uzun saçı sevip kısa saça aşık oluyorlar. Çok güzel tepkiler aldım. Herkes “Sakın uzatma” diyor. Bir kişi bile uzatmamı istemedi.”
Oynadığı filmler:

Su ve Ateş 2013
Peri Masalı 2013
Diriliş Ertuğrul 2014
Bizim Hikaye 2015
Oynadığı diziler:
Diriliş Ertuğrul 2015
Paylaş.

Yazar Hakkında

Bir yorum bırak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.